Ideálos porszívó?

Figyelt kérdés

Fontos szempontok:

Akkumulátoros legyen

Jó szívó ereje legyen

Van egy bernink, aki gyakran van bent velünk így kutyaszőrrel fog találkozni bőven:D

Jó akku idő


Nagyon sok fajtát nèztem már a samsungtol, a xiaomiig, vèlemènyeket is olvastam de nem voltak kifejtve így nem igazán tudok dönteni mi lenne a megfelelő :/



febr. 2. 05:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ideálos az igazi!

😆

febr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Rowenta vagy Dyson. Abból is felfele nézelődj.
febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2: amikor hasonló paraméterekkel porszívót kerestem, a Rowenta és Dyson márkákról egységesen olyan véleményeket olvastam, hogy irreálisan drágák, mert annyit nem tudnak, amennyibe kerülnek. Főleg, amit úgy reklámoznak, hogy még a port is megszámolja... tulajdonképpen kit érdekel :D

Ezért döntöttem nagy nehezen 1 éve egy Philips SpeedPro Max Aqua (FC6904/01) mellett, és egyáltalán nem bántam meg. Bár tény, hogy akkor még 60 ezerrel olcsóbb volt.

Jó a felmosója is, van hozzá állatszőr felszedő fej, a legalacsonyabb fordulaton is jól szed mindent szőnyegről is. 1 év alatt rendszeres használat mellett 1x mostam ki a belső szűrőjét, a külső hófehér azóta is, nem látszik rajta semmi.

Annyit lehet esetleg panaszkodni róla, hogy kicsi a tartálya; van, akit zavar, engem nem.

febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Használati ideje az mennyi?

febr. 2. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3, Nálunk a philipsre szaküzletben közölték, hogy keménypadlóra jó, de szőnyegre felejtsük el, nem arra való. Mivel két macskánk és tömöttszálas szőnyegünk van, így nálunk ez igen erős szempont - nyilván megint más, ha valakinél rövidszálú vagy síkszövött padlószőnyeg van, azzal nyilván jobban elbír.


A Dyson szerintem is túlárazott, én Rowenta-párti vagyok, de ettől függetlenül az előbbit is sokan szeretik, ott is megvan a jó akku, jó szívóerő, állatszőr szempont, ezért írtam azt is.


Viszont ennek ellenére tök jó, hogy írsz konkrét véleményt, én évekig görcsöltem rajta, hogy milyen márkát válasszak, és a hasonló kérdéseimre sose kaptam más választ, csak fanyalgást, hogy rendes porszívót kell venni, nem akkusat :D

febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Én nem értem, miért ragaszkodnak sokan ezekhez az álló porszívókhoz. Gyengén szív (még a legdrágább Dyson is csak 300 valahány wattos), nem is fér be mindenhova. Szerintem ezek csak arra jók, hogy 2 porszívózás között átfussunk vele a lakáson. Arra meg bármelyik tökéletes.
febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

AZ álló porszívó az olyan női , csaka nőknek tetszik mert olyan cuki.

Egy normális 20 literes a jó.

AZ akkusok se valók semmire mert gyenge, hamar merül és alig van szívó ereje.

febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az akkusat azèrt gondoltam praktikusabbnak mert nagyobb a lakás, plusz emeletes is. Egyszerűbb lenne azzal vègig menni mint a vezetèkkel
febr. 4. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jóval egyszerűbb, gazdaságosabb és idegkímélőbb rendesen szívó hálózati tápellátású géppel takarítani, mint egy gyenge játék-kategóriás morzsaporszívóval, melynek ráadásul kevesebb mint 300 használat után totálkáros lesz az akkumulátora a forszírozott üzem következtében - de ez csak egy jelentéktelen személyes vélemény!
febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Na, pont erről beszéltem. :)

Képtelenség normálisan véleményt kérni a témában, mert rögtön jönnek a fanyalgók, akik életükben nem láttak még normális akkus porszívót, maximum a lidl-s elektromos seprűből indulnak ki, vagy még abból se, csak látatlanban tudják, hogy az összes sz*r.

febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!