Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem mukodik a Zanussi easyiron...

Nem mukodik a Zanussi easyiron mosogépem! Most vettem, 3 napja! Mi baja a mosogépnek?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom és 2perc mulva kikapcsol...de ez nem mindig van így..van amikor simán megy, és semmi gond vele, de sokszor megmakacsolja magát, és hiába kapcsolgatom nem indul, és nem is világit aminek világitania kénbe!

Ha visszaviszem az uzletbe, elviszik megjavitani vagy visszakérhetem az árát?


2009. márc. 19. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

72 órás meghibásodás esetén a vásárlás helyén, a vásárló kérheti a készülék vételárának a visszafizetését! A felajánlott cserét, vagy javítást NEM köteles elfogadni!

A forgalmazónak KELL bizonyítani, hogy a meghibásodás a nem megfelő használatból ered!

Ha szép szóval nem megy, kérni kell a Vásárlók könyvét, és mindent részletesen leírni, a későbbi problémák megelőzése végettestleg írásban a következő Hatósághoz fordulni:

Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (Főfelügyelőség)

[link]

Elérhetőség:

[link] portal/informaciok/elerheto/NFH_eler.html

2009. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ti kivettétek a dobot tartó csavarokat? Mert egy ismerősöm nemrég vett mosógépet és nem vette ki, mert nem tudta, hogy ki kell. Krepegett majd leállt a mosógép.

Ha nem ez a gond, akkor vigyétek vissza és cseréltessétek ki.

2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja beszívni a vizet? Nincs vízkőmorzsalékkal eldugulva? Akkor is kikapcsol! Nézd meg a szűrőt a víz csatlakozásánál.
2009. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vacakolj vele, vidd vissza és próbálják ki a szervízbe, nézzék meg. A 3 napból ne csússzál ki!
2009. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Màr vissza is vittem.visszakaptam a pènzt.persze az elado probalt ramsozni masikat,ami vicces volt mert hètfon azt mondta,azt a tipust nem ajanlja mert nem jo minosègü.ààà.ha holnap vittem volna mar nem adtak volna vissza a zsèt.ugyh.ez a sors fintora volt.
2009. márc. 19. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még időben megoldódott a gond, az a lényeg.

Nekem Elektroluxom van és nagyon patent kis gép. Azt mondta az ismerősünk (szervizes), hogy fém alkatrészei vannak, így sokkal strapabíróbb, az alkatrészt pedig a gyártónak 8 évig kell garantálnia minden készülékhez!

2009. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az utolsó válaszadónak az értesülései, nem a legújabbak, mert az új tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó törvény értelmében az alkatrész ellátási kötelezettség, csak a GYÁRTÓ által válalt garancia idejére szól. (a 8 év 2000 jan 1.ével megszünt!)
2009. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!