Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata kávéfőzőből milyet...

Escape82 kérdése:

Automata kávéfőzőből milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várnék 100e ft alatti gépeknél.

Saecot érdemesinkább, vagy Delonghit?

Van Jura is 100as nagyságrendben, de nem olvastam róla semmi jót.

Különleges elvárásaink nincsenek a géppel.

Köszönöm



2015. nov. 1. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, Krups van 100e környékén...
2015. nov. 1. 14:18
 2/3 gömbicica ***** válasza:

saeco intelia szerintem nagyon jó kávét főz, ha be van állitva, és rendszeresen karban van tartva.

A miénk kezdetben tuti volt, aztán elromlotta minősége a lefőtt kávénak.

őszintén szólva csak vizkőoldóztuk egyéb karbantartással nem igazán vacakoltunk, mindenki csak használta :(

hát most kb 18 eFt-unk bánja majd :(


De ilyen az, mikor nincs gazdája dolognak, csak használják :(


jövő héten lesz kész a szervizben, majd pontról pontra kikérdezem a szervizest mit tegyünk, hogy maradjon a minőség.

Valószinüleg, ha alaposan áttanulmányozzuk a használati utasitást és rendszeresen karban tartjuk nem lett volna semmi gond vele.


jártodban, keltedben esetleg ha itt-ott kávét iszol, nézd meg min főzik le :) igy is tudsz informálódni.

2015. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy 22 éves Saeco gépem van, még anno mikor Nápolyban dolgoztam, onnan hoztam. Ezeknél a gépeknél fontos hogy törődjünk vele, ahogy az előttem szóló válaszoló is írta. Az enyém soha nem volt szervízben, én szervízelem idehaza, ugyanis a vendéglátásban dolgoztan odakint, így megvan a tudásom hozzá hogy mit kell állítani, hova kell állítani, mit és mikor kell kicserélni, ma is ugyanolyan finom kávét főz mint 22 évvel ezelőtt. Ha rendesen bánsz egy Saeco-val, évtizedekig kiszolgál.
2015. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!