Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok 1-es...

Meddig használtatok 1-es pelust vékony pici babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hetes, 2830g/55cm-el született,hosszù, de vékony baba, nem hasas-combos egyáltalán. A pampers premium care 1-es pelusa eláll mindenhol. Ami jó, az a Tesco loves baby és a Babylove. Utóbbiból szeretnék bevásárolni nagyobb mennyiségben, mert vannak kuponjaim,melyekkel árban jól jönnék ki nagyon, de nem tudom mennyit vegyek. Ti meddig tudtátok használni az egyes méretet pici babánál?

#Babylove #1-es méret
2015. szept. 7. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb ekkora gyereknél úgy 3 hónapig használtuk az egyest.
2015. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ekkorka volt a fiam. mi rengeteg 1es pelust kaptunk, mindenki azt hozott babalátogatóba, így sokáig, 2 hónapos kora után váltottunk de akkor 3asra, mert az volt a jó rá, gyorsan hízott egyébként is :D

ha már be akarsz vásárolni akkor is szerintem minden méretből max 2 csomaggal, nagyon lutri és közel se biztos, hogy ez a fajta jó lesz 2 hónap múlva is (szerintem ez a legvacakabb pelus, nekünk a lidl-ös jött be).

amit tényleg sokáig használtunk az a 4es méret volt, azt több mint egy évig...

2015. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Babylove 1-es ökopepusát és a Moltex (Müllerből) 1-es ökopelusát nem tudtam a 2510 g-mal hazahozott babámra használni. Kb.2-2,5 hónapos koráig a Libero newborn pelenkáját használtuk, az remekül passzolt mindenhol.
2015. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!