Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok légzésfigyelőt?...

Használtatok légzésfigyelőt? Volt értelme?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan, mint a biztonsági öv. Ha nem ütközöl, akkor "nincs értelme", mert vele vagy nélküle is életben maradsz. Ellenben nem tudod megjósolni, hogy ér-e baleset.


Ilyen a légzésfigyelő is, biztonsági felszerelés olyan esetre, ami nem biztos, hogy bekövetkezik. Ha bekövetkezik, akkor viszont életet menthet.

2015. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Mivel mindhárom gyerek időre, egészségesen jött világra, így nem láttam értelmét. :)
2015. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
szerencsére "nem volt értelme" :) használtunk és szerencsére sosem riasztott.
2015. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Fiamnál igen, lányomnál már nem.

Értelme nem volt - szerencsére. :)

2015. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

használtam, ikreim vannak, időre születtek, de engem akkor is megnyugtatott...

nem is nagyon tudom, aki nem használ, miért nem... minimális befektetés, de pl. amikor náthásak voltak, jó volt tudni, ha gond lenne, jelezne.

sosem volt téves riasztás, és még 1 évesen is beraktuk, ha betegek voltak.

2015. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Használtuk. Néha riasztott, de sose fulladozott a gyerek. Aztán ki tudja, lehet, hogy a rezgéstől eszébe jutott levegőt venni, meg az is lehet, hogy teljesen téves riasztás volt. Sose tudjuk meg, de ilyesmire szívesen "dobom ki a pénzt".
2015. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Mi nem használtunk.

EGyébként a légzésfigyelő nem nátha esetére való! A légzéskimaradásnak semmi köze ahhoz hogy épp meg van-e fázva a gyerek vagy nincs.

AKi viszont használ légzésfigyelő csak úgy érdemes ha elvégez egy baba elsősegély tanfolyamot is hozzá, hogy riasztás esetén tudja mit kell csinálni.

2015. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Az én kislányom légzészavarral született,a kórházban végig rajta volt a légzésfigyelő,ami többször is besipolt indokolatlanul.Na de,hogy otthon se legyen semmi gond,kaptunk egyet ajándékba.Angel care márkájút. Hát az első hetekben úgy kiugrottunk éjjelente az ágyból a férjemmel ,amikor besipolt ,hogy majdnem nekünk állt meg a szívünk. Hozzáteszem semmi baj nem volt,hála Istennek.Volt olyan is,amikor kivettem a gyereket ,de elfelejtettem kikapcsolni ,majd bő 1 perc múlva jelzett....szóval szerintem fölösleges.
2015. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

TUDOM, hogy nem nátha esetén van, de én, mint első gyerekes, ráadásul ikrekkel, az elején a náthától is féltem, nehogy baj legyen.. nem is írtam, hogy azért vettük, mert ha náthásak lesznek, mi lesz... példaként hoztam fel ;)


egyébként természetesen tudom, mi a teendő, ha riaszt - riasztott volna

2015. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Az egyik válaszoló azt írta, hogy 1 évesen akkor használták ha betegek voltak...

2015. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!