Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használni fogtok, használtatok...

Használni fogtok, használtatok pólyát kisbabátoknál?

Figyelt kérdés

Olvastuk egy gyerekápolási könyvben, hogy a pólya is egy lehetőség az újszülötteknél (magamtól nem gondoltam volna rá, és kelengyelistákban sem látom a neten, se a könyvekben).


(Nem ismerek senkit, aki mostanában szült, a védőnőnknek meg semmiről nincs véleménye. 24 hetes terhes vagyok.)


Ti mit gondoltok? Bevált? Nem vált be? Eleve hülyeségnek tartjátok?



2015. nov. 28. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én használtam, nem kifejezetten azt a régi hagyományos pólyát amit kötözni kell, hanem cipzárasat, én nagyon szerettem és a fiam is :) jó melegen tartotta, körbeölelte, jó volt nézni mennyire nyugodtan alszik benne :) de azt el kell mondanom még, hogy kb 2 hónapig használtam csak mert nagyon meleg volt már később és beleizzadt.. most másfél éves, tehát nem 20 évvel ezelőtti történet :)
2015. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk kókuszpólyát, de nem használtuk, nem szerette. A bugyolálást viszont nagyon szerette, keress rá neten, nagyon sok babát megnyugtat, először mi is szkeptikusok voltunk, de nálunk nagyon bevált és elég egy takaró hozzá.
2015. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtuk.
2015. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaltam mind3 gyereknel.Konnyebb volt emelni,tartani az elso par hetben!Csaszaros voltam igy sokkal jobb volt.Zipzaras polya is volt az szupi :) Aludt is benne babakocsiba is azzal egyutt tettem be szerettuk :)
2015. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem használtam.
2015. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen mi szerettük! Most is fogunk:-)
2015. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem használtam, de azt gondolom, hogy kellett volna. Az első hetekben, mikor még olyan kis nyagda a baba, én meg meglehetősen ügyetlen, akkor jól jött volna. Ha még egyszer lenne picim, használnám.
2015. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos a lányom, nyáron született és csak azért nem használtam pólyát, mert 36-37 fok volt. De a kórházban láttam, h voltak ,akik a meleg ellenére abban vitték haza a babát. Volt, kai a hagyományos fodros pólyában, volt, aki ilyenben:


[link]


Neked tavaszi babád lesz, szerintem érdemes venni, mert mire nyár lezs, már úgyis kinövi.

2015. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem használtam, augusztusban szültem, iszonyat meleg volt, a kórházban odahoztál pólyában, patakokban folyt a víz a két órás újszülöttről. Akárhányszor bepólyálták a kórházban (fürdés, vizsgálat, stb. után), mindig nagyon beleizzadt... így aztán itthon már fel sem merült bennem, hogy pólyába tegyem.
2015. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem használtam. Nálunk a kórházban a csecsemős nővérek kifejezetten nem javasolták.
2015. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!