Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap este véletlen belelökte...

Tegnap este véletlen belelöktem a hajszárítómat a vízbe. Ha megszárítom a napon, akkor még használható?

Figyelt kérdés
Troll válaszokat nem kérek.

#víz #hajszárító #beleejtés
2018. máj. 8. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne egy napig szaritsd. Mukodhet meg siman, csak szaradjon ki teljesen.
2018. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól rázd ki belőle a vizet, forgatva minden lehető irányba, aztán órákon (1-2-3 napon) át tedd ki a tűző napra. Ha van olyan része, amit le tudsz venni és a keletkezett nyíláson keresztül el tud szállni a vízgőz, akkor - nézetem szerint - ismét áram alá teheted. Légy óvatos, inkább kérj meg egy villanyszerelő szakembert a beüzemelésre.
2018. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább károld el. Jobb a biztonság.
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért a vízbeesésért még kár eldobni.
2018. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnék. Egy hajszárító nem olyan nagy tétel. A villanyszerelőt ajánlottad, mire kimegy, vagyis amennyiért, annyi pénzért már vesz másikat. Én nem merném bedugni.

De legyen igazad, lehet, hogy teljesen kiszárad.

Azért megnézném, ki meri áram alá helyezni egy vízbe esett hajszárítót.

Kérdező! Mondjuk nem is értem, erre milyen troll választ lehet írni? Ez nem játék.

2018. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiszárad elég hamar, utána használható.
2018. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett. Kiszárad, és működik tovább. A motor belseje és a kapcsolók fognak a leghosszabb idő alatt kiszáradni. Érdemes szétszedni, és ezeket sűritett levegővel kifújatni. Utána használható.
2018. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5#.)Miért ne lehetne újra áram alá helyezni TELJES kiszáradás után?

Ha áram alatt volt a beázás esetén akkor valszeg zárlat keletkezett és azonnal lecsapta a biztosítékot,ha kárt is okozott a hajszárítóban a zárlat akkor a kiszáradás után is csak megint lecsapja-attól még a szigetelések,műanyag burkolat nem kezdték el átengedni az áramot.

2018. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös: villanyszerelőt (igaz - én hibám, hogy nem írtam), de úgy értettem, hogy ismerős, barát, aki jó szóval segít. Különben a kiszállási költség sokba jönne. Elnézést!


8-as: nem feltételezem, hogy bekapcsolt állapotban esett vízbe, mert akkor - bizonyára - a lecsapódott biztosítékról is írt volna a kérdező, de ez nem biztos...


Meleg helyen, jól kiszárítva, én használnám tovább. Ezt sok válaszadó is megerősítette.

2018. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!