Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Napok óta büdös a hűtőm....

Napok óta büdös a hűtőm. Fullasztóan rohadó szag árad ki belőle, hiába szellőztetem, nem segít. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Halat tettem a hűtőmbe és egy kis leve lefolyt a hűtő polcára, de rögtön letöröltem. Mindez hiába, mert ellepte az egész hűtőt a szag, minden hosszadalmas kisúrolás és szellőztetés ellenére. Minden apró nyílását és részét alaposan kisúroltuk tisztítószerrel (többször is) de semmi. A szag továbbra is árad belőle.

#Büdösödő-hűtő
2018. júl. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hűtőkön hátul van egy kis nyílás, ahol a hűtés közben keletkezett víz le tud folyni a kompresszoron található műanyagedénybe. Lehet, hogy abba is került a "hal léből" és ahogy a kompresszor melegszik, úgy ennek a szaga is erőteljesebben érezhető. Nézd meg, hátha az a baj.
2018. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosd át szódabikarbónával, utána alaposan öblítsd ki és hagyd nyitva.
2018. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igy van ahogy irják.

Nekem egyszer bolti tej folyt ki.

Valami veszedelmes büdös tudott lenni.

Ki forditottam a helyéről és hátul a kompresszor tetején a műanyagban volt bele keményedve , rothadva.

Azt kellett kitakaritani, és jó lett.

2018. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!