Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor én vagyok ilyen büdös?

Most akkor én vagyok ilyen büdös?

Figyelt kérdés

Többször volt már, hogy társaságban voltam és valaki megkérdezte: „Ti is érzitek ez a büdöset?”

Mindenki mondta, hogy ja amúgy magyon büdös van, én meg ott néztem és nem értettem mi van, mert semmit nem éreztem. Elgondolkodtam, hogy vajon én vagyok-e ilyen büdös. Naponta fürdök, használok dezodort és ilyen foreveres izzadásgátlót (elvileg megöli a szagcsináló bacikat). Amikor hazaérek mindig megkérdezem szüleimet, hogy büdös vagyok-e, erre vagy az a válasz, hogy semmi szagod sincs, vagy az hogy jó illatod van. Egyébként nem tudom mitől lehet, de amikor közösségben vagyok, mindig eléggé elkezdek izzadni, ez csak akkor múlik el, mikor kint vagyok a szabadban, vagy megvan a kellő távolság. Szerintetek most hülye vagyok, vagy büdös, vagy mi bajom van?


Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy haverod, akitől meg tudod ezt kérdezni? Innen nem lehet megmondani, mi az igazság.
2018. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszagollak, gyere!
2018. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te vagy büdös, az is lehet, hogy kevésbé érzed a szagokat, mint mások. Szerintem cserélj izzadásgátlót. A krémmánián meg tudod nézni, melyik fajta vált be sok embernek. A Dove dezodorok pl nem rosszak, férfiaknak Old Spice, erős izzadásra meg pl Vichy, az kicsit drágább.
2018. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A túliskolázottak úgymond, elnyomják a szagokat. Erre fejlesztettek ki különböző illatú parfümöket, dezodorokat.

Azt viszont nem tanítják az iskolákban, hogy az izzadtságnak azért van szaga, mert a beleinkben biogáz fejlődik. A biogáz néhány alkotóeleme bekerül a véráramba, és ezt a szervezet nem tudja hasznosítani, tehát kiüríti. Az izzadásnak tehát azt a funkcióját, hogy a bélgázokat üríti ki a szervezetből, nem sokan ismerik. Ezek a bélgázok keverednek a kívülről kent pacsurikkal, valóban keletkezhetnek rendkívül büdös szagok is.

Én azért utálok társaságban lenni, mert némely embernek olyan szaga van, hogy az már förtelmetes. A virágok, és még az izzadtságszagot is szeretem, de a mesterséges illatoktól kifordul a gyomrom.

Tehát Te is lehetsz büdös más embereknek, de a családtagjaidnak kellemes illatú!

2018. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyesével kell kiküldeni az embereket a társaságból és amikor eltűnik a szag, az utolsó kiküldött volt a hunyó.
2018. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!