Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy Candy hűtőt,...

Vettem egy Candy hűtőt, viszont nem tiszta, hogy 1-7- ig melyik a legkisebb fokozat. Hogy szokott ez lenni?

Figyelt kérdés

Elég kusza volt a használati utasításban ez a rész. 3-assal indult tegnap, most visszavettem 7-re, gondolván, ez a legkisebb fokozat rajta, mert hűvös van a helyiségbe ahol megy, úgyhogy nem akartam sűrű bekapcsolást.

Valaki tudna ebben segíteni, hogy jól csináltam-e?



2018. okt. 5. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kipróbálod, rakd 2-esre, nekem ott van, az a normális, 3-asnál már jegesedik a hátfal belül, egyszer véletlen eltekerődött, hetekig nem értettem mi van.


1-es legkisebb

7-es gondolom legnagyobb, de próbáld ki, egy hátig 2-esen, aztán nyomd fel 4-esre és hőmérővel csekkolhatod, vagy pohár vizet lehűtesz.

2018. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es a legkisebb fokozat, ekkor van a legmelegebb a hűtőben. 7-es a legnagyobb, ekkor van fagypont közeli hideg a hűtődben.
2018. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor lentebb veszem. :)
2018. okt. 5. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!