Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet, komoly probléma?

Ez mi lehet, komoly probléma?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Huawei telefont amin van egy régivékony fólia. Villanyfénynél, ha arra fordítom piros árnyalatokat látok, de használat közben nem, tehát nem a kijelzőn van valószínű. És csak villanyfénynél.
2019. júl. 28. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a fóliàt mindenkèpp vedd le. Nem vèd semmit se, nem is abból a célból van fent az új telefonokon. De szerintem nincs baja, de ha levennèd a fóliàt, akkor megbizonyosodhatnál róla. Illetve ajànlom az üvegfólia vàsàrlàsàt.
2019. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fóliát hagyd csak rajta szépen, amíg nem szerzel hozzá normális üveget.


Törés ellen semmit sem véd, ez igaz. De karcoktól meg tud védeni. Ezek tényleg csak arra jók, hogy ezektől a karcolásoktól megmentsen, amíg beszerzel egy rendes fóliát. Max 1-2 hét

2019. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!