Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly alvási problémára van...

Komoly alvási problémára van megoldás?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire komoly az én problémám, de sose tudok időben lefeküdni aludni. Még ha a párom itt fekszik mellettem, akkor is hajnali 1-ig fent vagyok, mert nem tudok aludni. Most itt van már lassan hajnali fél 3, a párom éjszakás a héten és egyre jobban kitolódik nálam az alvás. Nemrég a családomban egy személy nagyon beteg volt, ezért a stressz miatt volt hogy csak 3-5 órakat aludtam 1.5 héten keresztül. Most is már kezd fájni a fejem meg a szemem a fáradtságtól meg ásítozok, de valamiért úgy érzem mindig, hogy nem szabad elaludnom. Félek elaludni valamiért. Régen súlyos depresszióm volt,de abból kijöttem miután rendbejöttek a dolgaim. Emellett pánikbeteg is vagyok ha egy fóbiámmal találom szembe magam. Nem tudom ennek van-e hozzá köze, gondoltam leírom. Vitamint nem szedek, mert olyan szinten nem szeretem bevenni, hogy már tudatalattim automatikusan kitörli a fejemből, hogy a bogyókra gondoljak. Bocsi csak így tudtam mrgfogalmazni. Hiába próbáltam szedni a MagneB6-ot, 1 nap után már el is felejtettem, hogy nekem azt be kellene venni, hogy hátha tudok aludni vele. Ha eszembe is jutott, akkor találtam kifogást hogy miért ne vegyem be.

2019. júl. 11. 02:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichiáterre lenne szükséged, valamilyen szinten talán visszaestél.
2019. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!