Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a telefon már megvan hogy milyen lesz (Iphone xs max), csak a színét nem tudom eldönteni.

A fekete már kiesett és maradt az ezüst, és az arany.

mind a két szín egyformán tetszik és nem tudok választani.

A válaszokat előre is köszönöm!


2019. aug. 6. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel ezüstöt vennék.
2019. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen nemű vagy és mennyire szereted az eleganciát! Én fiú vagyok, és színből elsődlegesen fekete telefont szoktam nézni, de ha az nincs, vagy az adott típusnak nem áll jól szerintem, akkor mindenképp ezüstöt vagy sötétkéket. Szóval most kizárásos alapon szerintem az arany nagyon giccses, de ha szereted a feltűnő eleganciát... na meg egy lánynak/nőnek azért ezerszer jobban áll az arany, mint egy fiúnak/férfinak, igazából a gyengébbik nem képviselőinek egyik sem rossz választás, ennyit tudtam segíteni, innentől rajtad áll a döntés!
2019. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezüst
2019. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!