Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnnek el zenék a...

Qborka kérdése:

Miért tűnnek el zenék a telefonomról?

Figyelt kérdés
A yt-ról átkonvertált zenék egy idő után eltűnnek a telefonomról. Honor 7A- ha ez számít.
2019. aug. 6. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez volt, néhány zenéből meg random részek lettek kivágva. Ne használj youtube converter szharokat, majdnem mindegyik vírusos.
2019. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ytmp3 nekem bevállt. A mai napig megvan mind a 99 zene.

(Samsung galaxy s8+)

2019. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. aug. 6. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az évek alatt több eltérő yt convertert is használtam, míg rátaláltam a nekem eddig legmegfelelőbbre és közben némelyik szolgáltatás meg is szűnt... De a lényeg, hogy egyik letöltött zenével sincs gond, pedig némelyik már a 4. telefonra lett azóta átköltöztetve, hogy eredetileg letöltöttem...


Az pedig, hogy mind vírusos lenne nem igaz. OK, vannak felugró reklámok, de nem kell rákoppintani és kész. Valamiből üzemeltetni kell az oldalt, ha már ingyen letölthető a sok-sok zene...


Valamint az is hasznos, ha az ember ésszel használja ezeket az oldalakat. Gondolok itt arra, hogy az összes ilyen oldalt csak inkognitó módban érdemes meglátogatni. Különben könnyen jöhetnek a vírusnak látszó leküldéses értesítések (amik egyáltalán nem vírusok) az adott oldalról a sütik miatt. Persze ez úgy is eltüntethető, hogy az ember törli a böngészőben az adott oldal minden adatát, de egyszerűbb eleve inkognitó módban megnyitni a yt convertereket is...


Ja és egy jó vírusírtó sem árt, valamint egy reklám szűrő...

2019. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet.

Amik utoljára eltűntek, pár napja convertáltam a telefonomon.

onlinevideoconverter oldalon, ami talán 5 zene után nem akarta tovább :)

Kipróbálom a pc-n, inkognitó módban, aztán átmenteni telefonra. Régen így csináltam, azok még meg vannak, talán az összes. Csak nem akartam külön ezért bekapcsolni a gépet. Talán ez volt a baj. :)

2019. aug. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!