Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek még manapság...

Ti vennétek még manapság Galaxy s6-ot?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően igen, mert jó kis telefon.

Amiatt nem, hogy nem kapja meg már a frissítéseket elég rég, és emiatt sok app nem feltétlen fog elfutni, illetve nagyobb a biztonsági kockázat.

Fusiban rá lehetne tenni az új androidot, de nem éri meg, mert az nagyon leterheli, nem ahhoz lett tervezve.

2019. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Isten őrizzék!

S10 idejében S6???

Legkésőbb S8 de inkább S9-et szabad venni!

2019. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Vennék, ha megfelelne az igényeimnek (nálam alap dolog a könnyen cserélhető akkumulátor, és a MicroSD foglalat). Garancia már biztos nincs rá, szóval semmit nem vesztek ha vált a Knox, így viszont mehetne rá még pár évig a legfrissebb Android, vagy épp a biztonsági javítások. A hardver még ma is elég, ha nem tömöd tele több száz alkalmazással.
2019. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
#1: Én egy régi S5-ömre feltettem az Android Pie-t (LineageOS 16) és egyáltalán nem terheli le, sőt, jobb, mint amilyen az S5 volt újkorában.
2019. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 nekem meg pont s6om volt (idén cseréltem le), egyszer tört, akkor a szervizben automatikusan frissítették a legújabb androidra (előtte már nem kaptam a biztonsági frissítéseket sem). Tök boldog voltam, hogy jó még egy darabig a telefon, de onnantól sokkal gyorsabban merült, melegedett, lassabb lett. Persze, így is használtam még több mint egy évig, de egyértelműen a frissítésnek tudható be több hibája.
2019. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Akkor lehet, hogy az S5-ös LineageOS csomag kiforrottabb, vagy jobban optimalizált. Az újabb Androidok alapvetően nem erőforrásigényesek, sőt, a régi, KitKat korabeli készülékek "újraélesztésére" a legnépszerűbb verzió magasan az Oreo (1-gyel ezelőtti Android). Gyorsabban fut, mint a 4-gyel azelőtti KitKat.


Nálam az egyetlen hiba az, hogy kb heti 1x indokolatlanul ledobja a Bluetooth kapcsolatot a fejhallgatómmal, és manuálisan kell visszacsatlakozni.

2019. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly novemberben cseréltem le, nagyon szerettem. Teljesen használható volt még. Annyi baja volt, hogy nagyon gyorsan merült a régi akksi miatt. Aztán inkább vettem egy újat, mert nehézkes lett volna cserélni. Ha lett volna még benne fix 1 napos üzemidő ma is használnám.
2019. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!