Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri csúcskategóriás telefon...

Megéri csúcskategóriás telefont venni?

Figyelt kérdés

3 éves már a telefonom és már küszködik és akadozik, a tárhely is kevés pedig SD kártyát használok, gyenge a kamerája stb.

Szétnézegettem hogy áll a mostani piac és nagyon egyik sem fogott meg :/ Mindegyikben van valami ami nem felhasználó barát és csak direkt ki akarnak szúrni velünk...

Mit ajánlotok? Milyen telót vennétek ha nem számítana most hogy mennyit szánsz rá? Mi az álom teló ha így tetszik :D Érdekel ki talál olyan telót ami teljesen megfelel neki és ha lenne annyi pénze meg is venné :D Mert jó én is tudom mondani valami horribilis pl ma jön ki a note 10 és a legdurvább változatút fú de megvenném.... Valóban megvennéd? Mert nekem sok minden nem tetszik abban sem :/

Nyilván nincs tökéletes teló, kompromisszumukat kell kötni csak fájó szívvel teszem/tenném meg ha ilyen csúcskategóriában válogatok ami 200+ ezer forintuak. Mert az ember ennyi pénzért elvárja hogy prémium és szinte tökéletes, hiba nélküli eszközt kapjon!



2019. aug. 7. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De az, hogy "mi éri meg", ettől még teljesen egyéni és szubjektív! Lehet, hogy aki 6 millióért Suzukit vesz, annak erre van szüksége, mert kis autó kell neki, mondjuk szűk a garázsa és nem fér be nagyobb. Neki hiába mutatsz ugyanannyiért egy Volkswagent, az ő igényeihez nem passzol.

(Csak hogy tovább vigyem a dedós példa-vonalat :-))


Ugyanez a helyzet a telefonnal is. Nekem pl. megérte az iPhone, mert jól együttműküdik a Macbookommal meg az otthoni AppleTV-vel. De mondjuk egy olyannak, aki torrentezni akar a telefonról, már nem érné meg, mert horror pénzért egy korlátozott képességű készüléket kap - az ő szemszögéből. Az enyémből meg ez a tökéletes telefon, tehát "megérte".

2019. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lehet vannak ilyen emberek de én nem ilyen vagyok. Ha a pénzemért jobb szolgáltatást, terméket kapok akkor azt választom, mert jobb. (PL: most nyáron melóztam egy helyen és üzlettől függött a fizu, ugyan az a munka csak x ben +200ft/óra y ban meg nem) És akkor miért menjek az y ba ha x ben ugyan azért a melóért jobban járok?

Egyszerűen szeretném a pénzemet legjobban "befektetni" ha úgy tetszik, gondoltam azon is (mivel eléggé kellene most a telóm, melóban elvilltem 88% on tegnap és csak a zsebemben volt párszor az időt néztem és a 2. szünetemre meghalt az aku XD Használtam max 1 órát igazán netezésre screen time is max 1 óra 20 perc lehetett szóval eléggé fontos a dolog)

Szóval gondolkodtam valami befektetésen is hogy most veszek egy telót de kivételesen nem úgy csinálom ahogy szoktam és várok míg el nem avul hanem eladom és kipótlom ha kijön az S11 vagy valami ami nagyon tetszik és úgymond tökéletes... De ez veszélyes dolog és be lehet bukni...

Ezért kértem tanácsokat de csak a dedós példáimra izgul mindenki XD

2019. aug. 8. 16:27
 13/13 anonim válasza:
Ezer éves kérdés, de fontosnak tartom kiemelni, hogy egy telefon, egy cipő, ruha, táska, autó sosem befektetés, hanem a pénzed elköltése. A befektetésnek pénzt kell hoznia. A fenti tárgyak csak a pénzt viszik és mindig kevesebbet érnek. Úgyhogy szerintem fektesd be a pénzed, de ne telefonba, hanem ingatlanba, részvénybe, állampapírba. De ha szeretnél egy telefont, akkor vegyél egyet. Csúcskategóriásat akkor, ha a munkádhoz kell, egyébként jó az alap-középkategória is.
2023. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!