Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy A5...

Van egy Samsung Galaxy A5 2017 telefonom, ami beázott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elvileg vízálló telefon lenne. Maximum 30 cm mélyen használtam kb. 20-25 percig, de akkor se mindig volt a vízben. Ezután nem érzékelte a képernyő az érintést. De egyébként semmi nem mutatta a beázás jeleit. Úgy voltam vele, hogy majd ha megszárad, akkor jó lesz, de nem így lett. Kikapcsolni se tudtam, így megpróbáltam újraindítani, de ekkor már nem volt úgy, ahogy szerettem volna. Bejött a Samsung logó, és úgy maradt. Fél óra múlva ránéztem, akkor már ki volt kapcsolva. Megpróbáltam újra, és már még tovább tartott a "bekapcsolás", a végén megint kikapcsolt. Töltőre nem tettem, félre raktam száradni. Harmadnap tettem fel töltőre, de ekkor már csak egy folton villant fel a Samsung jel, majd egy pixel csík jelent meg. Ma pedig már felvillanás sincs.

A kérdésem az, hogy javítható-e még, és, ha igen akkor mennyibe kerülne?


2019. aug. 13. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg javíthatatlan, azaz többe kerülne mint egy új telefon. A kijelző tuti halott, de esélyes, hogy az alaplap is.
2019. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!