Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázhat egy vízálló telefon?...

Beázhat egy vízálló telefon? Samsung galaxy A8 2018 készülékrőlblenne szó

Figyelt kérdés
Tegnap strandon voltunk és mivel gondoltam vízálló, bevittem a medencébe egy képet készíteni. Ez nagyjából délután 4 óra magasságában lehetett. (Tudni kell hogy nem először volt vízben, és rend szerint amikor belemegy a víz a hangszóróba vagy a töltő helyére kiírja, hogy nem tölthetem ameddig meg nem szárad teljesen meg) na ez most is így volt ezért 11 óra volt már és 5%on volt a telefonom, tehát mivel még mindig nem tölthettem megpróbáltam újraindítani (ilyenkor általában miután kiütögetem a maradék vizet már lehet tölteni) viszont most, ez óta az újraindítás óta nem kapcsol be, jelenleg 1 napja. Beázhatott volna? De ha igen akkor hogyan működhetett még délután 4-től este 11-ig?

2019. jún. 11. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen víz volt azon a strandon?

A vízállóság esőre és csapvízre vonatkozik, nem pl termálvízre vagy különböző fertőtlenítőszeres, pl klóros vízre.

2019. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 repulo ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy a j5 Samu-m 5 % töltöttségi szint alatt nekem sem hagyta magát bekapcsolni, újraindítani.
2019. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a klóros víz lehet a baj igaz?
2019. jún. 11. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.

Attól hogy vízállónak mondják, a gari ugrik a beázásos hibára.

Ettől függetlenül vidd el gariztatni minél hamarabb. A többit meglátod.

Nem kell mondanod semmit, csak azt hogy reggelre nem tudtad bekapcsolni.

Ha mégis szólnak hogy ázott a teló, akkor mondd hogy ja, 3 nappal előtte strandoltál, de nem gondoltad hogy attól van, és máskor is volt víz alatt.

Ennyi.

2019. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Már bocs, de tipikus Samsung. Vízálló, de mégsem? Nem mindegy, hogy cseppálló vagy vízálló. Ha elviszed egy szervízbe, látni fogják, hogy vizet kapott, felelsleges hazudozni.
2019. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt törve már a telefon?
2019. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!