Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vizbe ejtettem a telefonom....

SSll kérdése:

A vizbe ejtettem a telefonom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Beleejtettem a vizbe a telefonom, nen vizallo, van hang, kép, es jol mukodik, csak a kep ilyen, csikos. Ezt sehogydem tudnám megoldani? :( huaewi mate 20 lite

Anyaeknak nem merem elmondani



#telefon #@viz @nem @vizalló
2019. aug. 16. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Ne használd. Tedd rizsbe két napig vagy valamilyen nedvszívó törlőkendőbe. Akkumulátort vedd ki belőle.
2019. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kikapcs, szerbiz, mielött szarrà korrodàlódik... ezt a rizses baromságot el kéne felejteni
2019. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Vedd ki a vízből.
2019. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

1. Káromkodj hangosan és érthetően

2. Kapcsold ki (akkut is jó lenne kivenni, de ebből ugye nem lehet)

3. Vidd szervizbe. Ha szerencséd van kiszárítás megoldja, ha nem, kijelző és/vagy panelcsere.

2019. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szakszerű szervíz. A rizs ostoba legenda, csak tovább rohasztod a vizes készüléket..
2019. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. aug. 16. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjad meg őszintén a szüleidnek. mondjad azt is, hogy most megjavulsz, pár hünapig nem netezel, nem telózol és szorgalmasan tanulsz.

Karácsonyra meg kérj valami olcsó telót, 30 ezertől vannak rendkívül jók, azt évente kétszer beledobhatod legalább a vécébe. És semmivel nem rosszabbak, mint a huaweid, amid volt.

2019. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap eléjük állok és elmondom 😪
2019. aug. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!