Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 6set venni?...

Megéri még iPhone 6set venni? Most black friday akcióban féláron adják ezért gondolkozok hogy megvegyem e!

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 16. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem éri meg, hiszen 110 ezer forint. De ha villogni akarsz vele és erre kell akkor vedd meg, az iphone-nak ez a lényege. A másik meg, hogy az alzától egy gemkapcsot se vennék.
2018. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a telefon már sehol sem kerül 220 ezer forintba, ne dőlj be a kamumarketingnek. Én tavaly vettem szintén 32 gb-s 6s-t 140 ezerért akció nélkül újonnan. Szerintem megéri megvenni magát a készüléket, nagyon elégedett vagyok vele, elsőnek üzenem hogy nem csak villogásra jó az iPhone, de most ne menjünk bele a szokásos android vs iOS harcba, semmi értelme. Abban viszont igaza van, hogy az alzát pont az ilyen kamuk miatt érdemes elkerülni.


Maga a 6s nagyon jó készülék. Ha mindenképp olyat szeretnél, ma például a mediamarktban 98 ezer, azt már inkább nevezném akciónak, ha nem is túl sok a valódi kedvezmény, amit ad rá. Viszont ha van egy kicsivel nagyobb kereted rá, inkább vegyél 7-et, 140 ezer forinttól lehet kapni, 1 évvel tovább lesz támogatva mint a 6s, nekem megérné azt a pártízezer forint extrát.


A black friday "akciókról" pedig csak annyi, hogy mielőtt beleugrassz egy ilyen hatalmas "kedvezménybe", előbb tájékozódj hogy máshol mennyiért tudod megvenni az adott terméket. Hozzáteszem, ugyanez a cég az iPhone 7-et "akcióban" 167 ezer forintért árulja, és azt állítja, hogy a termék eredeti ára 255 ezer forint. Holott a hivatalos apple viszonteladóknál ez az ár 180 ezer forint, tehát 41%-al drágábban árulja eredeti áron, mint az apple által hivatalosan meghatározott árak szerint dolgozó iCentre. Lehet, hogy kicsit sok volt a szám, de szerintem így is sikerült átadni, hogy ez is csak egy ügyes marketingfogás, hogy előző nap hirtelen durvén megemelik az árat, majd másnap a black friday akció keretében visszacsökkentik az előző napi árra, és azt mondják, hogy "50% kedvezmény". Csak azt valahogy elfelejtik hozzátenni, hogy ez valójában 0% az előző napi árhoz képest.

2018. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Most black friday akcióban "

Ez nem arról szól hogy te járj jól.

2018. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs valódi black friday ,néz szét a német amazonon ,érdemes.
2018. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tájékozódj rendesen az árakról, mert a végén drágább lesz a "fél áras akció", mint az eredeti ár.
2018. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt néz szét

2018. nov. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
itt arról szól a bf, hogy a beragadt készleteket "akciósan" kiszórják a balekoknak :D az igazán jó cuccok meg úgyis csak mutatóban vannak minimális mennyiségben.
2018. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 4/7 Időpont tegnap 21:17


Fura, mx150+ssd+i5 8250-es laptopot 250.000 alatt az év bármelyik másik napján Magyarországon én nem találtam, aztán Emagon tegnap több ilyen termék ára is ebbe a kategóriába esett.


Pl. Emagon a termékek 80%-a ezen a napon volt a legolcsóbb.

2018. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
emag nem magyar bolt .csak magyarországra is szálitt tudtomal.
2018. nov. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"emag nem magyar bolt ..."

Ja, az sem, de a kérdésben Alza van, de szintén zenész.

2018. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!