Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás Turbadóról?

Telefonvásárlás Turbadóról?

Figyelt kérdés
Még nem vásároltam online semmit, s nem tudom, mennyire megbízható online áruházból vásárolni. Az árukeresőn összevetve a boltokat, a Turbadót szimpatikusnak találtam; nem a legolcsóbb lehetőséget nyújtja, ad garanciát stb. Mégis kissé zavarba ejtő, hogy míg számos ilyen felületen elérhető árat kínálnak, addig egy Media Markt üzletben pl. duplaannyit elkérnek érte. Hogy lehet ekkora különbség, s milyen hátrányaim származhatnak abból, ha az olcsóbb megoldást választom? Még egyszer hangsúlyozom, hogy 2 évig garanciaköteles telefont néztem ki, tehát annyira csak nem járhatok pórul, remélem.
2019. aug. 28. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagy árkülönbség - hát igen, ezt hívják úgy, hogy szabad piac! Amúgy 4 éve a Huawei Ascend P7 telefonomat is tőlük rendeltem, és teljesen elégedett vagyok, azt kaptam, amit hirdettek! Teljesen jó minőségű, nem valami gyári selejtes cucc, alapból 2 év GYÁRI garanciával, az egész ország területén pár nap szállítási idővel, összes gyári tartozékkal. És a dobozban még a Turbado-s garanciapapír is benne volt, amiben a Huawei saját szervizére és annak garanciális megítélésére hivatkoztak! Szerencsére sose volt rá szükség, a telefon tökéletes, csak ajánlani tudom őket!

Dehát szegény már nagyon elavult, most Szeptember elején megy a polcra, utódjának meg Samsung Galaxy A70-et néztem ki, amit megfontolok, hogy valószínűleg azt is tőlük rendelem majd!

2019. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!