Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi típusú mobiltelefonokat...

A régi típusú mobiltelefonokat is betudja mérni a rendőrség és az alapján követni embereket és ha akksit kiveszem és csak vészhelyzetben kapcsolom be?

Figyelt kérdés
Okostelefonnál megtették, hogy hetekig követtek, ezért kérdezem. Most a nyári szünetben hónapokig feléje sem mentem annak a városnak, pont ezért. Teljesen komoly a kérdés, semmit sem csináltam, de elegem van, hogy minden lépésemet figyelték/figyelik.
2019. aug. 29. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
olyat nem kérek, hogy kamu, mert nem az. Feljelentettek, de nem tudom miért, mert a sok okoskodónak "gyanús" voltam. Csak van már ilyen, hogy előzetes megfigyelés, így a gyanú sem kell, hogy valakit kövessenek, megfigyeljenek. Meg a rendőrség sem mindig tiszta lapokkal játszik, én meg tényleg semmit nem tettem. Az meg nem bűncselekmény, hogy meghúztak egyetemen, alig volt egy-kettő órám, munkát meg nem találtam a kisvárosban.
2019. aug. 29. 19:05
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Üldözési mánia a problémád, nem technikai hátterű a megoldás.
2019. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem üldözési mánia... Nem téged követtek, meg figyeltek heteken, hónapokon keresztül. Nem azért dekkolt akkor is a társasház előtt egy rendőr autó, mikor bent voltam 5 órát fodrásznál. Mikor elindultam meg megindult. Ez volt az esetek 95 %-ban Zalaegerszegn, Hévízen és Keszthelyen, mikor heti 2-3 alkalommal jártam ezeken a helyeken. A maradék 5 %-ban meg itthon hagytam a mobilomat mert elegem volt. Jöttek utánam plázába, boltba, parkba, mellettem az út mellet, ha sétáltam. Minden lépésemről tudni akartak. Erről ennyit. Nem kell elhinni, attól még minden szava igaz..


Az érdekelt, hogy a régi típusú mobiltelefont is be tudják-e mérni és ez kikapcsolt állapotban is működik? Mert bármilyen furcsa, csinálnak ilyet.


Nem fogom oldalakon bizonygatni, hogy igaz. Örüljetek, hogy veletek nem volt ilyen. Ez kb. ÁVÓ kategória, vagy rosszabb, azok csináltak ilyet.


Nem illegális dologhoz kérem, mert nem teszek olyat.

2019. aug. 29. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem csinálsz illegális dolgokat, mi a rákért követnének a rendőrök??


Támogatom az első tanácsát.

2019. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
De miért nem kérdezted meg hogy miért követnek? És miért nem mondtad, hogy nem te voltál vagy akármi?
2019. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Keress fel egy szakembert (pszihiátert) és meséld el neki a történeted, a pontos diagnózishoz, de ez nekem paranoid skizofréniának tűnik, ismertem egy ilyen beteget, ő is ezt a szöveget nyomta, hogy folyton követik, természetesen a valóságban szó sem volt ilyesmiről.
2019. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Csatlakozom: ekkora apparátust nem akárkire küldenének rá. De különösen úgy, hogy a delikvens lehetőleg folyamatosan észlelhese a követést :)

Szóval nyugi apám, a régi telefon is pont ugyanúgy jelentkezik be a gsm cellába, mint a szuper ajfón és ha kiveszed az akkut, akkor az összes egy vasdarabbá változik. De ha kiveszed az akkut, akkor hogy fognak követni? Marad a hagyományos, nagy emberi erőforrást igénylő módszer. Gondoltál arra, hogy hány embert szakítasz el a családjától reggel/este, hogy utánad trappoljanak, városokon, plázákon át rád tapadva?

És a bónusz tipp, ha esetleg mégis követnek vagy lehallgatnak, akkor dezinformálni kell, bár ez már haladó fokozat :)


"bent voltam 5 órát fodrásznál"

Ezek után minden épeszű ember előtt gyanús leszel.

2019. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"z nekem paranoid skizofréniának tűnik, ismertem egy ilyen beteget, ő is ezt a szöveget nyomta, hogy folyton követik, természetesen a valóságban szó sem volt ilyesmiről."


Nem vagy komplett. Nem, nem volt eddig semmi ilyen. Most a rendőrjárőrt meg rendőrautót, hogy lehet "beképzelni"? Először én is fokozott ellenőrzésnek gondoltam, de nem, tesztelgette is, míg végül k...rvára elegem nem lett belőlük. Nem képzelem, hogy követnek... Istenem...


Miben segít a pszichiáter? Begyógyszerez és akkor azzal küszköszdsz, hogy ébren maradj, nemhogy észrevedd a rendőrkocsit. Aztán felhívja valaki a rendőröket, hogy drogosnak nézel ki...


Ki is törlöm, mert senki nem válaszolt... Legyetek csak birkák, mert igenis van ilyen és igenis ártatlanokra is rászállhatnak buzgómócsingságból, vagy tévedésből és ez nem új keletű dolog. Na pá.

2019. aug. 29. 21:03
 9/13 A kérdező kommentje:

""bent voltam 5 órát fodrásznál"


Ezek után minden épeszű ember előtt gyanús leszel"


Attól mert Zolé babának 5 perc alatt levágják az 5 centis haját, vagy otthon a mama körbevágj a lábast a fejeden, még van akinek derékig érő haja van, meg szoktak festetni stb. Meg járnak fodrászhoz, kozmetikushoz stb. Mondjuk nőt még úgysem láttál, szóval mindegy... Egyébként tartós hajegyenesítés volt, ami eddig tart, de meg is kérik az árát. Az más kérdés, hogy pénzkidobás volt mondjuk, de mindegy.


Köszi, a normális választ. Okostelefonok többségéből már ki sem lehet szedni az akksit. Mondjuk úgy hallottam elég kikapcsolni, de bizonytalan voltam.


Nem ecsetelem oldalakon át, nézzetek inkább "migránshiradót", azzal meg ne foglalkozzatok, hogy veletek i tehetik ezt, akár félreértésből és esélyed sincs tisztázni. De itt egy cikk, amit most találtam erről:


" [link]


Nem írom le ezerszer is, hogy nem kamu.

2019. aug. 29. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem figyelnének,meg követnének,de semmi más,akkor ez tök jó lenne,hogy kvázi ingyen testőrségem van..

Én a hasznomra fordítanám ha kísérgetnének a rendőrök.

Úgy érezném magam mint egy miniszter elnök akit védenek.


Amúgy én meg akkor kezdek pánikolni,ha túl sok a kisebbség körülöttem.

Valahogy zavar a természetük,viselkedésük,nem Magyarországon érzem magam ilyenkor,és már hallom a fejemben,hogy mindjárt elkezdi valamelyik,hogy há mivan mivan dikmá moré,a rák egyen meg stb...

Félek tőlük.

A rendesektől is félek,mert hamar bekattannak,olyanok mint az muszlimok.


Na ilyenkor jönne jól,ha mindig ott lenne a rendőr autó,és figyelne.

2019. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!