Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos vagyok, blue mobile...

Telekomos vagyok, blue mobile szolgáltatóhoz szeretnék átmenni. Mennyibe kerül az új, blue mobile-os SIM kártya kihozatala?

Figyelt kérdés
És pl. újságárusnál ugyanúgy fel lehet tölteni az egyenleget készpénzzel, mint egy telekomos esetében?

2019. szept. 2. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a [link] lapon ne találnád meg a válaszokat.
2019. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mivel ezekre a kérdésekre valóban nem térnek ki a hivatalosan oldalon (vagy bennem van a hiba és nem találtam meg), ezért fordultam ide, hátha valakinek biztos infója vagy konkrét tapasztalata van a közeljövőből.

De köszönöm az értékes hozzászólást!

2019. szept. 2. 21:46
 3/17 A kérdező kommentje:
*közelmúltból
2019. szept. 2. 23:44
 4/17 anonim ***** válasza:

Bemész egy LIDL-be és 499 Ft-ért veszel egy SIM kártyát.


Ezt később a neten vagy telefonon tudod aktiválni (erről viszont van információ a bluemobile weblapján)

2019. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az opciót meg is találtam a konkrét árral együtt, viszont én szeretném a számomat megtartani (ez a blue mobile-nál márkaváltás név alatt fut).
2019. szept. 3. 08:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Miben előnyösebb? Anyámét most akarom elhozni onnan, mit nem vettem figyelembe, kíváncsi vagyok.
2019. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6: nekem a legkisebb mobilinternet csomagom volt a telekomnál, ez havi 200MB volt talán 980 Ft-ért, viszont ha azt a kevés 200-at elhasználtam, a 30.nap végéig még mindig volt net, csak minimál sebességen. Most már ilyet nem lehet a telekomnál kötni, blue mobile-nál 300MB van havi 400Ft-ért.
2019. szept. 3. 10:41
 9/17 A kérdező kommentje:
7: köszönöm, ezeket én is megtaláltam, csak semmi konkrét ár nincs benne, pl. hogy oké hogy megegyezik az üzletben értékesített SIM kártya árával, de az most akkor a 499 vagy a 990... (mert egy fórumon meg ezt találtam). Ezért lett volna jó, ha valakinek konkrét infója, tapasztalata lenne ezzel kapcsolatban...
2019. szept. 3. 10:46
 10/17 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!