Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos vagyok, blue mobile...

Telekomos vagyok, blue mobile szolgáltatóhoz szeretnék átmenni. Mennyibe kerül az új, blue mobile-os SIM kártya kihozatala?

Figyelt kérdés
És pl. újságárusnál ugyanúgy fel lehet tölteni az egyenleget készpénzzel, mint egy telekomos esetében?

2019. szept. 2. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A lekorlátozott sebesség 32 kbit/s.

Átszámítva egy hónapra 84 Gb amit folyamatosan le tudsz tölteni ilyen sebességgel. Feltéve ha a max. elérhető sebességgel működik. De ha csak 0,2 kbit/s-al megy, akkor is 500 mb körül össze tud jönni 30 nap alatt. Érdekes.

2019. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

8. Értem. Hát anyámnak ez nem tényező. :)


Esetleg egy 2 SIM-es mobillal megoldható, hogy megtartod a Telekomost és veszel mellé egy Bluemobilos SIM-et, csak nethez.

2019. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Telekomnál DOMINO csomaghoz internet:


400 MB - 1000 Ft

1 GB - 1640 Ft

3,5 GB - 3550 Ft

2019. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13: igen, ez is jó ötletnek tűnhet, de nem dual SIMes a telefonom, és nem is szándékozom lecserélni. Őszintén szólva maradnék is a telekomnál, ha a net csomag olyan lenne, hogy még ha el is fogy a csomaghoz meghatározott mennyiség, utána minimál sebességgel, de azért működne tovább a 30.napig. Most már csak olyanra lehet előfizetni, amit addig használhatsz, amíg el nem fogy, utána meg vásárolgathatod az adatbővítőket, még bőven a 30.nap letelte előtt.
2019. szept. 4. 13:37
 16/17 A kérdező kommentje:
14: igen, tudom, utánanéztem én is :) ezzel csak az a baj, amit épp eggyel feljebb írtam meg: pl. a legkisebb, 400MB pikk-pakk elfogy, szerintem alapjáraton használva is max 4-5 nap alatt, és utána pedig nuku net. A blue mobile-nál 300MB 400Ft, ez 30 napra értendő, de még ha korábban el is fogy a neted (és nyilván el fog), akkor is max.32 kbit/s sebességel, de működik tovább.
2019. szept. 4. 13:45
 17/17 A kérdező kommentje:

+1


14: régebben egyébként a telekom is ilyen volt, minimál sebességen tudtad még használni a 30.napig, ez 200MB volt 980 Ft-ért (de volt amikor 1090-et is fizettem érte!). Én épp most szüntettem meg egy ilyen számomat, amin ilyet mobilinternet volt, mert ez is drágább volt mint a blue mobile (plusz úgyis le akartam cserélni a számomat).

2019. szept. 4. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!