Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti használtok Dual sim-es...

Ti használtok Dual sim-es telefont úgy hogy mind a 2 kártya megy rajta?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig birja a telefon ha 2 kártyát kezel? Nekem egy Samsung A40-em van és abba szeretnék beletenni egy itthoni kártyát és egy cégeset. Mennyire meriti jobban ha mind a két kártya fel van jelentkezve a hálózatra? Másik kérdésem ha 2 kártya van berakva a telcsimbe de csak az egyiket használom a másikat inaktivvá teszem akkor is jobban meriti az akksit vagy nem?
2019. szept. 3. 11:24
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
50%

Samsung S10+ dual.

Tkom saját, Telenor céges kártya.

Nem vettem észre jelentős akkufogyasztás-növekedést, tutira kisebb mint 20% a plusz, de inkább 10%.


Ha valamelyik inaktívra van téve, mondjuk repülő módba, akkor biztos, hogy nem fogyaszt többet.

2019. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd bele és rögtön látni fogod hogy meddig bírja .

Egy kártyával se egyformán bírják a telefonok.

2019. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qkker1 ***** válasza:
100%
Lumia 532, 4-5 napig is bírja, használattól függően.
2019. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Még sosem volt dual sim-es telefonom, de a következő az lesz, mivel ettől függetlenül egy Samsung Galaxy A70-et néztem ki, és mivel 3 kártyafoglalata van, tehát nincs kompromisszum a microSD-vel szemben, ezért élek is majd a lehetőséggel! Évek óta megszokott Telenoros számomat nem szeretném lecserélni, de rajtam kívül mindenki Telekomos a családban, így főleg jól jön a kedvezmény!
2019. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Istenigazából a toronnyal való kapcsolattartás energiaigénye nem nagy. Amikor meg aktívan használod a két adóvégfok valamelyikét, GSM-et dumára, sms-re, vagy a 4G-t internetre, akkor egyszerre csak egyet használsz a két kártyából és adó-vevőből,a másik addig nem fogyaszt többet.


Éppen ezért jelentős különbség nem lehet a szimpla és a duál közt fogyasztásra.

2019. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!