Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom eldönteni hogy...

Hogy tudom eldönteni hogy csak a fólia repedt-e meg? IGlass Double szélére esett úgy 10 cm magasról (kiesett a fóliából) egy brit dobozos Cherry CocaCola. (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy fél cm hosszú 2mm szélesen eltört a ragasztó érződik csak és van egy kb fél cm-es hajszál repedés amibe akad a körmöm ha végighúzom. Akkor most csak a fólia hajszál repedt ugye? Alatta a kép rendesnek tűnik de nehéz eldönteni. De az nem logikus hogy a kijelző a szélétől egy cm-re kb hajszálreped. Szerintem a fólia az de hogy mehetnék biztosra?
2019. szept. 3. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Brit dobozos? Durva!!!
2019. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nem az a lényeg. Hanem hogy a fólia levétele nélkül meglehet-e nézni hogy csak a fólia repedt-e meg. :D
2019. szept. 3. 23:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Az enyemen is uvegfolia van gyakran megreped, de cserenel meg sosem fordult elo, hogy a kepernyon nyoma lett volna.

Szerintem 10centirol leesve nem okozhatott kart, bar nem tudom milyen erofolenyt kepvisel egy brit dobozoz.

2019. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a 330ml-es. Ilyen kis tömzsi. Csak négy volt a fóliában. Egyet kivettem ez meg így kiesett rá a telefonra. Bár remélem tényleg csak a fólia mert részben ez a telefon fedezni az újat a jövő hónapban. Mert ezzel a kis hiánnyal addig tudom használni.
2019. szept. 3. 23:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezért nem használok üvegfóliát. Folyamatosan berepedt. De a telefonnak fólia nélkül csincs semmi baja.
2019. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért ha ez a kólás doboz (tele) fólia nélkül esett volna rá. Szerintem akkor a kijelzőnek este lett volna.
2019. szept. 4. 00:13
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Főleg ha egy brit dobozos!
2019. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:

A kijelző és a fólia nem fog ezredmilliméterre ugyanott törni és repedni.

Ha mindkettő sérült, akkor a kijelzőüveg repedéseit és a fólia repedéseit külön is tudod látni, ha jó a szemed vagy a nagyítód.

De mos őszintén, nem mindegy, hogy most vagy a fólia cseréjekor derül ki?

2019. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig miért is nem vetted le róla a törött üveget hogy megnézd, ahelyett hogy itt siránkozol? Mi nem tudjuk neked megnézni. Ha félsz hogy kárt teszel benne, vidd szervizbe.
2019. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:

Hát a törött üveget tényleg nem érdemes rajta hagyni, karctól ugyan így is véd, de töréstől már nem.

Majd ha lesz új üvegfólia, raksz rá, addig meg inkább PET palackos üdítőket igyál..

2019. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!