Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom eldönteni hogy...

Hogy tudom eldönteni hogy csak a fólia repedt-e meg? IGlass Double szélére esett úgy 10 cm magasról (kiesett a fóliából) egy brit dobozos Cherry CocaCola. (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy fél cm hosszú 2mm szélesen eltört a ragasztó érződik csak és van egy kb fél cm-es hajszál repedés amibe akad a körmöm ha végighúzom. Akkor most csak a fólia hajszál repedt ugye? Alatta a kép rendesnek tűnik de nehéz eldönteni. De az nem logikus hogy a kijelző a szélétől egy cm-re kb hajszálreped. Szerintem a fólia az de hogy mehetnék biztosra?
2019. szept. 3. 23:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azert mert nagyon pici hianyzik a szelen. Aztan egy honap mulva tervezem eladni szoval penzkidobas lenne egy uj mert alig befolyasol barmit. Csak van egy fel cm-es hajszalrepedes de szerintem a folian.
2019. szept. 4. 21:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor ennek a kérdésnek gyakorlatilag semmi értelme nem volt. Jó hogy itt voltál velünk.
2019. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De van mar lehet mas is jart mar igyy
2019. szept. 5. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!