Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha azt szeretném hogy ingyenes...

Ha azt szeretném hogy ingyenes legyenek az office alkalmazasok?

Figyelt kérdés

Gyári windows van a gépemen és lejárt az 1év próbaidőszak

de látom hogy van olyan szerviz,ahol azt hirdetik h office feltelepítése stb.


ha elviszem ide, megtudják csinalni, hogy pl ne csak 1honapig tudjam ingyen használni?


sos



2019. szept. 5. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem mobiltelefonok kategóriába akartam
2019. szept. 5. 17:22
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
LibreOffice ingyenes. Bár lesznek furcsaságok MS Office és LibreOffice között, de ha új doksikat abban gyártasz nem lesz gond.
2019. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A feltelepítése meg az illegális verzió beszerzése két különböző dolog. Az első technikai segítségnyújtást jelent azoknak, akik laikus a számítógép használathoz. A másik pedig egy fizetős termék ingyenessé tétele, ami lopás, amiért még külön fizetsz is másnak. Cserébe kaphatsz vírust (nem felebaráti gesztusból terjesztik az ingyenessé tevő megoldást), meg a Microsoft észlelheti a buherálást és letiltja a törést. Ezzel elveszted a programot, meg oda a pénzed is.
2019. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és ha az egész windowst telepittetem újra?

rengeteg embernek van office csomag a gépen és nem fizet érte semmit

2019. szept. 5. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

“Ha azt szeretném hogy ingyenes legyenek az office alkalmazasok?”

Akkor menj a Microsofthoz dolgozni, és ingyen lesz minden. Ne lopj.

2019. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Valóban, és cserébe olyan törést futtat a gépén, ami akár kockázatot is jelenthet.

Mások pedig vannak olyan leleményesek, hogy megveszik a szürkepiacról a legális kulcsot, cserébe viszont nem 30 ezer/év az office, hanem egy ezres az egész. És ezért kap egy legális kulcsot, ahelyett hogy akár kártevővel fertőzött hitelesítést hamisító segédprogramot futtat, ami a rendszerrel együtt indul és folyamatosan fut a háttérben, ki tudja közben milyen adatot gyűjt, közvetít vagy hátsó kaput nyit távoli hozzáféréshez.

2019. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Legális Office csomagot senki nem kap ingyen, nem jár a Windows mellé ajándékba...
2019. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

megoldottam mar,

diak vagyok es csak annyi kellett hogy az oktatás hivatal oldalan beírtam az adatokat es kaptam office 365 proplus csomagot

2019. szept. 5. 18:37
 9/11 A kérdező kommentje:
de azert koszi a válaszokat
2019. szept. 5. 18:38
 10/11 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ha a kérdés feltételekor megosztod azt az információt, hogy diák vagy, máris meg tudtuk volna mondani, hogy egy regisztráció után jár az ingyenes diákverzió.
2019. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!