Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van most? Ha...

Milyen telefonod van most? Ha tehetnéd, milyet vennél helyette?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 09:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Redmi note 4-em van

Elvagyok vele, mert netezésre teljesen jó, 1080p, akksi is bírja az egész napos nyüstölést még így 2 év után is.


Ha ugyanilyen csóró 60 ezres keretem lenne, akkor valszeg ennek az utódja lenne a befutó, Redmi note 7. De inkább gyűjtögetek. Ez most jó telefon. Nem érzem a lassulást, pedig csak 3 giga ramom van. Max annyi, hogy 10+ megnyitott lapnál újratölti az oldalakat, 3+ futó aponál bezárja az appot, meg hát milyen proci... de nem is használom videóvágásra 😃 Fotózni elég a tudása, mert úgysem telefonnal veszem fel, ami fontos nekem, csak néha valamit gyorsan kell pöttyinteni. Szóval elleszek vele még egy ideig, gyűjtögetek legalább 120 ezerig. Fogalmam sincs... Xiaomi nagyon jól működik ár/érték kategóriában a belépőszintnél, de a középkategőriát már nem ismerem.


Ha meg nem számítana a pénz, akkor nyilván a samu legújabb note-ja az atyaúristen. Huawei is odarakta magát. Szifont viszont kihagynám. Nekem szükségem van a nagyfokú testreszabhatóságra, amit az ios nem tud biztosítani, az androiddal szemben.

2019. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Koszi, mindenkinek adtam egy zold kezet.
2019. szept. 12. 08:37
 23/32 A kérdező kommentje:
Jon ki a mate 30 pro is, meg a mi mix 4. De tényleg a note 10+ most a csucs és az uj szifon 11 max. De ebbol az arbol mar egy olcsobb auto is kijonne.
2019. szept. 12. 08:41
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
iPhone Xs Max van most, és ha szerencsém lesz és készleten lesz akkor 20.án 11 Pro Max :)
2019. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Wadmalac ***** válasza:
90%

"De tényleg a note 10+ most a csucs"

Nézegettem, és nem cserélném le rá az S10+-omat.

Az tényleg olyan pluszokat tartalmaz, amire szerintem átlagembernek nincs igénye.

Képstabilizálás a 120 fokos kamerán is, oké, esetleg kellhet, de olyan látószögnél szerintem videónál sem létfeltétel.

Videózott személy hangszűrése, hát esetleg koncerten jól jöhet kiemelni a színpadiakat a hujogásból.

Videóra jegyzeteket írni a tollal? Eszembe sem jutott volna soha.

Maga a toll sem éppen egy létfeltétel átlagembernek.

5G? Hol van az még, amíg bármi igény lesz rá...


És disznó módon lelopták a jack aljzatot.

2019. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Samsung Galaxy S9+ van és nem cserélném le semmire, egyenlőre ez a leghozzámillőbb telefon amit ismerek. Esetleg akkor váltanék ha ez már aksi miatt rossz lenne vagy lassabb de ez kb 3-4 év múlva fog bekövetkezni😝
2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Wadmalac ***** válasza:
86%

#26: SAmsungnál én úgy látom, minden második generáció tartalmaz csak annyi újdonságot, hogy érdemes cserélni.

Én az S8+ telóval a 9-es szériát hagytam ki, ha 9-esem lett volna, valószínűleg én sem húzom be a 10-est.

2019. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy A50. Meg vagyok vele elégedve, bár kicsit lehetne kisebb is.
2019. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Ezek jó telók mind.
2019. szept. 16. 17:39
 30/32 anonim válasza:
78%

Huawei P20 Pro. Samsung Galaxy s10plus.

Nem értem hogy ki akar iPhone-t venni és nem iróniából tenné...

2019. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!