Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a hátrányai annak ha...

Mik a hátrányai annak ha valakik a telefonod használják a tudtod nélkül interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy úgy tesznek mint te és rosszindulatúak. Ez hány törvényt sért pontosan?

#telefon #rosszindulatú kártevők
2019. márc. 6. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy? A telefon az én zsebemben van..
2019. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hátrányai?

Miután vannak benne jelszavak stb. utalhat magának pénzt, vásárolhat, rossz híremet kelti.

Soroljam?

2019. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2# rájuk nézve mik a hátrányai ennek a módszernek.
2019. márc. 6. 08:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Rájuk nézve semmi, de neked adott esetben komoly problémáid lehetnek, ha pl. fizetös oldalra bejelentkeznek, olyan internet oldalakat használnak, ami illegális, stb.
2019. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ez hány törvényt sért pontosan?"


Itt te vagy mindenért a felelös, ha lehetövé teszed, hogy használják a telefonodat, ugyanis a telefonért te vagy felelös. Teszel rá jelszót és nem tudja senki használni, ha meg nem figyelsz erre, akkor téged büntethetnek meg.

2019. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a tudtom nélkül ismeretlenek játsszák ezt. Észre sem lehetett venni. Szerencsém volt és a Google reklámainak köszönhetem.
2019. márc. 6. 09:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Szóval az érdekelne hogy milyen hátrányai vannak a tevékenységüknek rájuk nézve.
2019. márc. 6. 09:52
 8/16 anonim ***** válasza:

32 törvényt sértenek ezzel a cselekedükkel.

Ez 12 év várbörtön, megvasalva. Kuffsteinben.

2019. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet hogy a tudtom nélkül ismeretlenek játsszák ezt."


EZ nem lehetséges, egy ismeretlen valaki hogy jut hozzá a telefonodhoz, anélkül, hogy észrevedd??????


Szerintem üldözési mániád van!

2019. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt az üldözésmánia dolgot mint lehetőséget már rég kizártam.
2019. márc. 6. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!