Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó zenelejátszó Androidra?

Balogh Bence 2019 kérdése:

Jó zenelejátszó Androidra?

Figyelt kérdés
Kétórás felvételeket szoktam hallgatni, de a Google Play Zene ezeket újabban nem nagyon tudja kezelni (ha pl. keresni próbálok benne). Régebben nem volt ilyen probléma vele. Kipróbáltam a toplistás lejástzókat, mindegyiknél ugyanezt tapasztalom. Ti mit használtok?
2019. szept. 12. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
VLC. Ha az nem viszi, akkor a felvétel a hibás, nem a lejátszó. Nekem fél órás tömörítetlen 16 bites PCM-et gond nélkül visz, tekerni is tudok benne.
2019. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aimpot próbáld meg
2019. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VLC. Eleve szükséges ahhoz, az szuper uniós irányelvek mellett értelmezhető hangerőt el tudj érni.
2019. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
AIMP
2019. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Pulsar-t szeretem
2019. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Teszteltem mindet :)


Tekerés szempontjából a Pulsar nem vált be, az AIMP és a VLC igen. De sajnos egyik sem bírta memóriával és idővel újraindult a fájl. A legjobban az AIMP bírta.


Viszont találtam egy olyat, ami mindkét problémámat megoldja, csak kicsit kényelmetlenebb kezelni: a Sony Music Center bevált.

2019. szept. 28. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!