Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 litem van ma reggel...

Huawei p9 litem van ma reggel az unoka tesóm valahogy be jutott telomba és írt három embernek állítólag fel húzta zárt képernyőn a fotózást és ott volt a chat fej de az hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem nem tudja a kódom és ezt el is hiszem nagyon hosszú és csak 8 éves ő ilyet nem jegyezne meg
2019. szept. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos megleste a kódot, amikor feloldottad.
2019. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat nem dicsekedesbol de elég gyorsan írok és tényleg hosszú és pontok is vannak benne és ő szerintem nyolc évesen nem olvas olyan gyorsan
2019. szept. 14. 10:54
 3/6 anonim válasza:
60%
Vegyetek meg kinait. Na a face id-t torje fel a tesod.
2019. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2#: Akkor levideózta sunyiba.
2019. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy sem lehetséges.

Ha biztos nem a kóddal jelentkezett be, akkor:

1) behülyült a telefon, és emiatt láthatta a chat-fejeket (ez nyilván abban az esetben valószínű, ha a telefonod alapból már nincs a legjobb állapotban)

2) lehet úgy van beállítva a telefonod, hogy miután lekapcsoltad a képernyőt, egy darabig még nem zárja le a jelszóval a telefont. És lehet, hogy miután otthagytad a telefonodat, az unokatesód rögtön bekapcsolta, és mivel kevés idő telt el, ezért még a telefon nem zárta le magát.

2019. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az egyes a kettes nem lehet mivel 8 óra el telt mindegy lesz új telefonom nem soká köszönöm a válaszokat😃
2019. szept. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!