Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud egy ingyenes jó...

GreatLear kérdése:

Valaki tud egy ingyenes jó grafikájú telefonos játékot, amiben ingyen vannak a kocsik?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugye autós játékot*
2019. szept. 14. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
tudok, de mennyit fizetsz érte, hogy megmondjam?
2019. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
XD
2019. szept. 15. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira szoktam telefonon játszani, de én például a Racing Fever-t nyomattam ritkán, az nagyon jó! Amúgy NFS kivételével ne nagyon számíts élethű grafikára egyiknél sem, amit saját áruházból töltesz le, de ennek azért elég szép, és bár csak az első pár alapkocsi ingyenes, de hát a virtuális pénz beosztása is része a stratégiának, nem hinném, hogy akár egyetlen játékban is mindegyik kocsi ingyenes lenne!
2019. szept. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb autós játék androidra és iOS-ra a Real Racing 3!

Szuper a grafikája, nagyon realisztikus és alapvetően ingyen van. Ha nem fizetsz egy fillért sem, akkor is kiválóan lehet használni. Persze, itt is lehet venni virtuális pénzt és aranytallért, autókat, de totál felesleges.

Én évek óta játszok vele. Pár forintot költöttem már rá, nagyjából összesen kb. 2500-at. Lehet VIP autókat venni, ami néha nem árt. Egyes pályánknál, ill. versenycsoportokban, ahol rendszeresen visszatérek, sokat játszok ott jól jönnek a VIP autók. (eleinte 200-300 forint volt, mostanában 400-500, ez persze a forint romlásának is köszönhető) Van pl. az amatőr szint, első csoportjának utolsó pályája, amin a legtöbb virtuális pénzt és gyakorlati pontot lehet szerezni. Ott érdemes VIP lehetőséget venni a BMW 1 Series M coupe autóra. Minden futam közül ez a legnyereségesebb! Sok futam tized ennyi pontot és virtuális pénzt ad. (persze, benne kell lenni az első háromban, hogy kapj nyereményt, de evvel autóval nem nehéz)

A játék képminősége full hd, így képklónozással tévén is szuperül lehet játszani. (természetesen, gyors otthoni hálózat és gyors tévé kell hozzá)

Telefonon, tableten is játszok vele. Összeszinkronizálja, ha be vagy lépve. Viszont, vagy android vagy iOS! Mert a kettő között nem szinkronizál, még akkor sem, ha be vagy lépve. Eleinte iPad-en kezdtem vele játszani, de átszoktam androidra.

Próbáltam már sok egyéb autós játékot, de ezt egyik sem tudta überelni!

2019. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!