Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számotokra mekkora telefon...

Számotokra mekkora telefon méret ideális?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
5.5 ill 6" közötti. Mostani telóm 6os. Szeretem
2019. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Most 5.5 ös telóm vam, de a 6 még beleférne. Afölé nem mennék
2019. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is 6"-es van, pedig nő vagyok, és kicsik a kezeim. De nekem tetszik a képernyőméret, 5,5" alá már biztos nem megyek a jövőben.
2019. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

4.5-4.7

Sokkal jobban tetszik, min a nagyobbak. Könnyebb fogni. Egy kézzel is kezelhető. Nem esik le annyiszor. Női zsebben is elfér. Nagyobb az aksi élet tartam a kisebb kijelző és felbontás miatt.

2019. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
5". Két telefonom van, egy huawei p8 lite, méretre nekem ez a tökéletes, a másik samsung a6, egyáltalán nem esik kézre, nem lehet rajta gyorsan gépelni, mert a h.lye space mellett ott a vessző, addig ér el a hüvelykujjam
2019. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Note10+ van, ami gyakorlatilag az egyik legnagyobb telefon a piacon, de nem érzem brutálisan nagynak. Elfér a kezemben, egykezes használatra kevésbé alkalmas, de manapság mikor és hol használod egy kézzel a telefonod?


Nyilván alap dolgokat meg lehet oldani, mint egy rövid üzenet, meg felvenni a hívást esetleg facebook-on böngészni de két kézzel kényelmes.. szerintem a legtöbb amúgy is két kézzel használja a telefonját. De egyébként szerintem átlagba ilyen 6" körüli lehet az ideális.


Amúgy alapvetően régen ez nagyon nagy lett volna, de manapság már nem, mivel a telefonok 95% szinte full képernyő és nincs előlapja. Így gyakorlatilag a Note 10+-em 1 cm-vel rövidebb és olyan 0,6 cm-vel szélesebb mint az s7-em.. tehát nem sokkal nagyobb.

2019. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

Nekem jelenleg egy 4" telóm van, de már 3 éves, így tervezem lecserélni. Kinéztem egy 6.1"at, de félek, hogy túl éles lesz a váltás, így ez és egy 4.8"on gondolkozok.

Csak a méretet figyelembe véve, melyikkel lenne érdemes megpróbálkoznom szerintetek?

2019. szept. 24. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Nekem iPhone SE lenne az ideális méret, de szegény már 5 éves így most egy X-et használok 5,8-as a kijelző mérete, de ugye itt már sokkal jobb a kijelző-test arány így méretre egész jó. Viszont eléggé nehéz ami kicsit zavaró hosszabb idő után.


Nem vennék nagyobb készüléket ennél, ha olyan nagyban szeretnék nézni valamit akkor vásárolnék telefon mellé egy tabletot. Mobil eszköznek (szerintem) pont az a lényege, hogy kompakt legyen és kényelmes zsebben is.

2019. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

"Kinéztem egy 6.1"at, de félek, hogy túl éles lesz a váltás,"

3 nap alatt megszokod, mintha mindig olyan lett volna.

2019. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Oneplus 3T-m van, ettől nagyobbat nem is akarok.


Optimális méret valahol az iPhone 6-7 vagy az XS és Galaxy S10E szintjén lenne számomra.

2019. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!