Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számotokra mekkora telefon...

Számotokra mekkora telefon méret ideális?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Én most egy 5 colos telóm van és ha lehet ennél nagyobbat szeretnék ,kb 6 colos anál nagyobb nem biztos hogy kéne .
2019. szept. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Morzsi007 ***** válasza:
35%
Anno iphone 4s-em volt és előrendeltem egy iphone 6Plus-ra látatlanban, mert még sehol nem volt. Megjött és mikor megláttam csak néztem mekkora batár. Közbe vett egy ismerősöm sima 6-ost és sokkal kényelmesebb volt fogni ezért sok gondolkodás után mivel webshopon keresztűl rendeltem, visszavittem a T-mobilba, mondtam túl nagy a méret és kértem helyette egy sima 6-ost. Csak azért írtam mert, sok lesz neked szerintem. Ha nem telefonáltam, hanem minden másra használtam jó volt a méret, de mikor zaebre kellett rakni, az kegyetlen kényelmetlen. Nem is értem mikor van egy 6”-os telefon hogy hordják. Most 8-asom van, előtte SE és az sokkal jobb volt mindegyiknél számomra. Úgy hogy várom az új SE-t jövőre, az lesz az én telefonom:-)
2019. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, továbbra is mentek a zöldek!👍🏻

#12, szeritned lesz új SE? Én idáig vártam rá, viszont most már szegényt nagyon lestrapáltam, ezért a még a héten kell egy újat vennem.

2019. szept. 25. 10:08
 14/15 Morzsi007 ***** válasza:
53%
Egy hete olvastam biztosabb forrásból, megjelenés jövő április körül, méret nem változik csak teljes kijelzőt kap és a legújabb hardverr, mint anno az SE. Ezzel nagyon sok ember vágyát teljesítené az Apple.
2019. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen igényfüggő, én nem is szeretnék nagyobbat cipelni, mint a 4,5-es, nagyon jó kis telefonom. (Barátnőmnek nagyobb van, kipróbáltam azt is, nem kell.)

1. Nem érdekelnek a közösségi oldalak.

2. Szinte egész nap gépközelben vagyok.

3. Tudjon navigálni az autóban, zenélni, hívást rögzíteni.

Ehhez nem kell nagy(obb) tudás.

2019. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!