Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ideje le szeretnem csereln...

Hunika14 kérdése:

Egy ideje le szeretnem cserelni a telefonomat, es felso kategorias keszulek johet szoba. Kb.130-140 ezer forint a plafon, ezt nem szeretnem meghaladni. Melyik lenne az idealis valasztas?

Figyelt kérdés
Mar tobb jeloltem volt, tobbek kozt a Samsung Galaxy s6, LG G4, Iphone SE, valamint a OnePlus 3. Az utobbi idoben rengeteget neztem a OP3-at, es kifejezetten tetszik. Ti mit gondoltok rola? Koszonom elore!

2016. szept. 16. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lg-m volt már nem jött be, azóta eszembe sem jut, hogy azt vegyek. Aztán lehet, hogy már jó.

Iphone se 16 Gb 150 ezer nevetségesen tularazott készülék, és nem tudom miért, 2giga rám, nem túl acélos aksi, egy átlagos kamera egy kifejezetten bena előlapi kamera, és hát a 16 giga nem valami sok, főleg majd ha az ios 18 a felét elfoglalja. Oké hogy jó oprendszer, jól van optimalizálva, de ezért ne kelljen ennyit fizetni, az ilyen paraméterekkel egy 60 ezer ft-os másik márka telefonja rendelkezik. Én onplus 3on gondolkozom, tényleg jó telefon, ára sem rossz, de az 5,5-os kepatlo nekem kissé nagy, ezért vacilalok ezen.

2016. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Galaxy S6-okat már 90 ezer körül lehet venni. Samunak korrekt a garanciája, sokszor "lefutott" készüléket azért érdemes venni, mert azokat már milliónyi ember hosszú időn keresztül tényleges használattal tesztelte, azoknak már nincs konstrukciós hibája. OP3 nyers paramétereket nézve erősebb, de azért mégiscsak egy kínai dzsunkacég terméke, garis ügyet nehezebb az ilyenekkel intézni.
2016. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy nagyon korrekt ceg, a garancia is rendben van, de nyilvan a Samsung egy biztosabb ut..
2016. szept. 16. 09:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha tehetnem, htc 10-et vennek, csak tulsagosan draga, pedig elegge csipem a markat, a szoftver is rendben van nagyon, minosegi telefon, de nem is ma kezdtek mondjuk. Az a9-et is nezegettem regebb, de hat nem tudom, hogy mi szolhat mellette mondjuk egy G4-hez kepest, talan a merete, meg a design (apple hasonmas).
2016. szept. 16. 09:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amazonon, itt majdnem 7000-en véleményezték.

[link]

Majdnem 5000 embernél 5 csillagos, 1500-nál 4 csillagos, az 500 körüli 1 csillagos értékelésnél a garis ügyintézést tartják jellemzően rossznak. Amerikaiak megszokták hogy a meghibásodott készülékeket nem szétbarmolva javítják, hanem zsír újra cserélik.

2016. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pl. HTC-nél volt egy időben olyan policy, hogy 1-szer a cserélték akkor is a prémium készüléket garis időszak alatt zsír újra, ha te hibádtól sérült. Így eldönthetted, hogy ha pl. ledobott készülékeden kis sérülés lett csak, hogy azt azonnal cseréled-e, vagy csak pár hónap múlva, addig meg pl. fesztiválokon nem kell izgulnod amiatt, hogy piásan párszor elejted.
2016. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Oneplus garancia olyan, ha probléma van vele futár jön érte, meg majd futár is hozzá. Na ugye itt nagyban az a felhasználók problémája, hogy elég sok időt vesz igénybe. Szóval nem árt, ha mellette a régi telefonodat is megtartod, ha ilyen gond adódik.
2016. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat igen, most elerheto Europaban is,persze joval borsosabb aron termeszetesen, ami mar megint nem eri meg, kompromisszumokat kell kotni, de egyelore a OnePlus-t latom a megfelelo valasztasnak. Ti milyent javasolnatok szivetek szerint 140000-ert kb. ?
2016. szept. 16. 11:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
esetleg a honor 8-at is megnézhetnéd
2016. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
+10 és SE
2016. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!