Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80 ezerig melyik telefont...

80 ezerig melyik telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Kényeztetném magam 64/4 (Ram/Rom)


Nem merek xiaomit,asust, zen,lenovo,meizu...meg ilyeneket megvenni, bár lehet hogy jó.


Szívesen megfontolom a javaslatodat.



2019. okt. 7. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lenovo.. Asus.. hát ezek tényleg nem jók. Egyik márka jobb, mint a másik.


Xiaomit érdemes venned, na az tökéletes.

2019. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Akkor huawei
2019. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi már elég jó, de tényleg akkor egy huawei neked megfelelő lenne.

Samsung A50, talán már van 80-ért, én megvagyok vele elégedve, bár részletre fizetem.

2019. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Xiaomi megérné. Pl. a Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 8 Pro (és ebben 6 GB RAM van, és az árt se lép túl).


De ha semmiképp se Xiaomi, akkor esetleg Huawei P20 Lite vagy Samsung Galaxy A50. Vagy ha az A50 már nem fér bele az árba, akkor A40.

2019. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
25%
Nekem 80 000 Ft körül mozog a telefonom ára, hol drágább, hol olcsóbb, de ha úgy gondolod, hogy még plusz pár ezer Ft mehet, akkor nagyon ajánlom a Huawei telefonokat. Nyilván ebből a legújabbak 3x ennyibe kerulnek, nekem Huawei P smartom van(nem a 2019-es fajta) én nagyon szeretem, kamerája szép, nagyobb a KIJELZŐJE,(maga a telefon nem nagyobb, de a ki jelzője igen) mint az IPhone 7-nek, gyors, és a tarhely is teljesen megfelelő(nekem 32GB, de van 62,meg ilyenek is asszem) szóval szerintem ez egy jó telefon. Egyszer volt anyukámnak Xiaomi telefonja, 2 éve vette, és akkor a legújabbat, de volt, hogy nem tudta felvenni a telefont,lefagy ilyenek, de az újabbak lehet, (sőt) jobbak.
2019. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Samsung galaxy a50et mindenképpen néud meg, szerintem nagyon jó telefon
2019. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lenovo és Meizu tényleg felejtősek, de Xiaomi és Asus nagyon jók! Tapasztalatból a Huawei-vel évekre lehet tervezni, olyan jó minőségű, illetve annak almárkájaként szerintem a Honor is!

Ha az ilyen kizárásokkal az Apple és/vagy Samsung felé akarod terelni a nézőpontodat, akkor miért nem azt írod nyíltan? Bár Apple-t amúgy sem lenne értelme venni, mivel 80 ezerig csak az iPhone SE van, ami már kissé elavult, egyetlen komoly "ereje" a 4K videózás, de azon kívül... Samsung-ból viszont ennyiért a Galaxy A50 a legjobb, A40 se rossz, vagy még végsősoron az M-széria!

Egyéb márkákból még:

Honor 20 Lite

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Mi A3

Motorola One Action

A Xiaomi Redmi Note 8 Pro nagyon brutális lenne, de sajnos a Xiaomi elrontotta azzal, hogy MediaTek processzort tett bele, ami a létező legrosszabb gyártmány, kár érte! :( A Honor Play hivatalosan a legolcsóbb gamer telefon, nem véletlenül ilyen erős a hardvere, viszont a kamerája iszonyú borzalmas, elmosódott képeket csinál, nem tudom, ez mennyire fontos Neked!

2019. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Honor play
2019. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok.


Rajtuk gondolkozom.


Samsung Galaxy A50 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 128GB, 


Honor Play Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 64GB, LTE, Kék


Huawei Mate 20 Lite Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 64GB, LTE, Zafírkék


Nem tudom melyik kezembe harapjak.



De egyébként bármelyik nagy fejlődés lenne mivel Huawei p8 van.

2019. okt. 9. 17:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg inkább a füledbe harapni! :)
2019. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!