Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80 ezerig melyik telefont...

80 ezerig melyik telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Kényeztetném magam 64/4 (Ram/Rom)


Nem merek xiaomit,asust, zen,lenovo,meizu...meg ilyeneket megvenni, bár lehet hogy jó.


Szívesen megfontolom a javaslatodat.



2019. okt. 7. 17:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Honor play felé kivánsz terelni?
2019. okt. 9. 18:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor már csak 2, ezek közül a Mate 20 Lite mindenképp kiesik, az árán kívül egyetlen előnye sincs a másikakkal szemben! A maradék különbségeket összegezve:


Samsung Galaxy A50 :

Újabb típus, alapból frissebb szoftverrel, jobb kijelző, jobb fényképező, nagyobb tárhely + nagyobb kártyával bővíthető, nagyobb akksi, fm rádió, újabb bluetooth-verzió


Honor Play :

Kicsivel erősebb hardver, gyorsabb LTE-bitráta, 4K-videózás, gyorstöltő

2019. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szép telefonok.

Samsung Galaxy A50 nekem csak a

128-as tárhely 6" feletti kijelző ami miatt ezen az áron szóba jöhet. Nem rajongom a koreai, tajvani márkékért.

Ha ez a Samsung 4 helyett 6 Ram ennyi pénzért, akkor sem venném jó szívvel, hiszen 120 ezerről 80 ezerre okkal süllyedt le.


Úgy látom, gyűjtök még a perselybe, hogy olyan ha már telot veszek akkor legyen már inkább 128/6 -os és akkor le van tudva 18 évig a telefon.


Ha valaki (én) nem tud dönteni melyiket akarja, ne vegye meg egyiket sem, mert csalódni fog; inkább gyűjtsön még pénzt.


Nem igaz?

2019. okt. 9. 19:57
 14/15 A kérdező kommentje:

Most már 95 ezerért kapható, bár állítólag festményszerű ("kifestőkönyv") képeket csinál. (hdr szerű?)


Huawei P30 Lite Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 128GB, LTE, Pávakék

2019. okt. 9. 23:09
 15/15 anonim ***** válasza:
#7 és #12 vagyok. Nem kevered véletlenül az árat és a tárhelyet, na meg hogy hol kapható? Az A50-et megjelenésétől kezdve én 85-90 ezer körül láttam legolcsóbban, a 64 gigás verziót, ami teljesen korrekt érte, és manapság is még átlag ennyiért kapható, a 128 gigás pedig nyilván drágább, de hát ugye a nagyobb tárhelyért is fizetni kell, nincs ebben semmi különös! Viszont szerintem még a 128 gigás verzióért is sok 120 ezer Ft, főleg hogy itthon csak 4 GB rammal kapható! 120 ezerért 6/128 gigával inkább Galaxy A70 a nyerő, én is ilyet készülök venni! Gondolod, hogy az egyik piacvezető lenne a Samsung, ha sz#r minőséget csinálna?! Nem! Dél-kóreai és tajvani - konkrétan jelenleg Samsung és Asus - mindegyik jó márka, viszont utóbbinál most inkább ár-érték arányban vannak gondok, de amúgy az is jó minőség lenne, csak hát nem éri meg!
2019. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!