Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívogatnak mindig? Kik...

Miért hívogatnak mindig? Kik ezek? Mit akarnak?

Figyelt kérdés

Nem szoktam felvenni nem is fogom de már idegesít.

Kb 3 hete valami Botswanai szám utána 1 hét múlva Szenegál most is valami ismeretlen szám ez is valami külföldi

Mit érnek ezzel el hogy így hívogatnak?

Én nem adtam meg sehova a telo számom csak a családom tudja és a barátaim.

17L


2019. okt. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy vissza hívd csalók trógerek .
2019. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt akarják, hogy visszahívd ne tedd!


Ja, és nem kell megadnod senkinek a számod, elég ha egy két oldalon megadtad, hogy visszahívjanak, vagy valami, azután a számod kering a rendszerben... :D


Ám, pánikra semmi ok, ne vedd fel ezeket a számokat, ha gondolod tiltsd is le a külföldi hívásokat.

2019. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell letiltani külföldi hívást de nem is akarom van külföldön 1 ismerős
2019. okt. 7. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Vedd fel, a hívásfogadás neked biztos nem kerül pénzbe. Nekik viszont ketyeg a nemzetközi hívás percdíja. :)
2019. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy letiltod vagy együtt élsz vele. Hiába veszed fel, azonnal le fogják rakni, alig fizetnek érte pár centet. A cél valóban az hogy te visszahívd az emeltdíjas számot, amiért ők pénzt kapnak...
2019. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felveszed, az sem jó szerintem, mert a szoftver úgy értékeli, hogy élő szám és még annál is többször próbálkozhat később.
2019. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma megint hívtak erről a számról:

+1 246-777-4315

2019. okt. 10. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem Afrikából kb 20 perce 243 as kezdetű , mentsd el hogy csalôk 1 stb ..
2019. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!