Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet, hogy állandóan...

Mitől lehet, hogy állandóan foglaltat vagy nem elérhetőt jelez a telefonom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár napja ha valaki hív,akkor vagy foglaltat jelez a telefonom vagy azt mondja,hogy "a hívott szám jelenleg nem elérhető"...Pedig nem beszélek senkivel és nem vagyok kikapcsolva.Csak többszöri hívás után tudnak elérni.De ez minden ismerősömnél így van.


Felhívtam az ügyfélszolgálatot,ahol megnézték,hogy nincs e bekapcsolva a hívásátirányítás ilyesmi,de ezekkel nincs probléma.


Tiltólistán nincs senki!


Aztán azt mondták,hogy elsőkörben cseréltessem ki valamelyik üzletükben a sim kártyát,ami ebben az esetben ingyenes.


Ez meg is történt.Kicserélték,aktiválták,ingyen.


De sajnos a probléma továbbra is fennáll,így újra felhívtam őket.Azt mondták,hogy akkor valószínűleg készülékhiba.


De én nem hiszem.A kimenő hívásokkal nincs gond.


Valakinek volt már ilyen problémája vagy tud segíteni?


Egyébként egy 2 hónapos Samsung Galaxy A7 2018 készülékem van.(Tudom,ez nem jelent semmit)


Előre is köszönöm a segítséget!


2019. okt. 15. 19:24
 1/5 anonim válasza:
Próbáltad már h kikapcsolod a telefonodat legalább 1 órára? Az is sok galibát tud okozni ha mindig be van kapcsolva.
2019. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt még nem próbáltam.


De már azt is megpróbáltam,hogy a sim1-ből áttettem a sim2-be a kártyát.(2 kártyám van és megcseréltem őket)De így se jó...

2019. okt. 15. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a Samsungot.
2019. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a problémád a Samsunggal...Nálunk itthon minden műszaki dolog Samsung és soha semmivel nem volt még gond.És most is úgy gondolom,hogy nem készülékhibáról van szó.Persze lehet tévedek.


De kinek a pap,kinek a papné...

2019. okt. 15. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Valakinek ötlete?
2019. okt. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!