Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonok lehallgatnak...

Az okostelefonok lehallgatnak minket? Olvass lentebb

Figyelt kérdés

Nem kell egyből hülyének nézni,de reggel ganajásztam.mikor bejöttem anyám kérdezte mit csináltam és válaszoltam.

Aztán mondom szétnézek mi a helyzet facebookon..

Ott az első hirdetés egy trágyakiszedő rendszer volt.eszembe jutott hogy ismerőseim is mondtak régen hogy ugyanígy voltak.beszélgettek valamiről aztán nekik is ment a hirdetés.se ők,se én nem kerestem rá előtte



2019. okt. 20. 08:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2019. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
67%
Elképzelhető.
2019. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Monstanában, vagy tegnap, bármikor, rákerestél, vagy néztél műtrágyával kapcsolatos oldalakat, esetleg rendeltél? Ha ismerőseiddel chat-eltél róla korábban, vagy valamilyen módon ők ajánlottak neked oldalakat, vagy a témát, akkor tudhatja a rendszer, hogy ilyenek érdekelnek.
2019. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

A facebook hivatalos álláspontja szerint nem, de ezt nekem elég nehéz elhinnem.


Töröld le a facebook appot és használd böngészővel.

2019. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Azért van a világon pár ezer magánszemély vagy csoport akik egyben profi hekkerek és folyamatosan feltörnek minden rendszert, hogy megtudják kik mire használják.

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ha kiderülne ilyesmi, hogy hangalapú megfigyelést is beiktattak egyes alkalmazásokba, akkor azonnal borítanák bilit és 1 órán belül az egész világ tudna róla.

Ráadásul ha már megcsinálnának egy ilyen komoly rendszert észrevétlenül, akkor azt hidd el nem szaros reklámokra használnák...

Tudom, hogy az emberek szeretik az összeesküvés elméleteket, és hajlamosak a mission impossible filmekből meríteni, de az esetek 99%-ban van valós magyarázat mindenre. Csak sokan ész nélkül interneteznek, és az agyuk szelektálja a sok felesleges szemetet amit megnéznek, ezért azt se tudják mire nyomtak rá az előző 1-2 órában vagy napban.

Vagy a kérdés csak egy sima vasárnap reggeli fikció.

2019. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
28%

Volt erről egy cikk indexen, és direkt letesztelték aztán arra jutottak hogy igen. Azt hiszem az fb app felhasználó szerződésében van valami ilyesmi.

Nem olyan nagy technológia ez, az app kap engedélyt a mikrofon meg kamera használatra. Hangfelismerő minden telefonban van, a beszédet szöveggé alakítja aztán elküldi a szervernek. Ez nagyon pici adat szinte mérhetetlen. Aztán mehet az érdeklődési profilba, rakhatják eléd a ganés reklámokat.


Vagyis igen. Aki azt írja hogy össze esküvés az nézzen utána.


[link]


[link]

2019. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem kerestem rá ilyenekre.telefonokat nézegettem mert venni szeretnék.azokat a reklámokat dobálja is folyamatosan,de ez nekem így fura
2019. okt. 20. 10:16
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Létező dolog, ugyanez a Google-el is.

Lásd: [link]

2019. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszik az igazság ezért 0-ba pontoznak. Ostobák.
2019. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez igaz lenne, akkor mobilneten is feltűnne az adatforgalmazásból, hogy "túl sokat forgalmaz", mert ilyenhez rendszeresen kellene küldözgetnie hangmintákat.
2019. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!