Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonok lehallgatnak...

Az okostelefonok lehallgatnak minket? Olvass lentebb

Figyelt kérdés

Nem kell egyből hülyének nézni,de reggel ganajásztam.mikor bejöttem anyám kérdezte mit csináltam és válaszoltam.

Aztán mondom szétnézek mi a helyzet facebookon..

Ott az első hirdetés egy trágyakiszedő rendszer volt.eszembe jutott hogy ismerőseim is mondtak régen hogy ugyanígy voltak.beszélgettek valamiről aztán nekik is ment a hirdetés.se ők,se én nem kerestem rá előtte



2019. okt. 20. 08:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

A facebook jobban tudja, hogy mikor voltál szarni, mint te magad!

Mióta töröltem a facebookot, és nem használom a "cég" egyik alkalmazását sem (regelve se vagyok semelyikre) azóta nincsenek problémáim


A világ legnagyobb nyilvános adathalász helye/oldala/cége a facebook

2019. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ja, Igen


A Google is "lekövet" ,csak amíg egy google fiókot viszonylag nehéz megszerezni, addig egy facebook fiók ellopásához nem kell 10 perc, és temérdek személyes adathoz kehet hozzáférni akár az "áldozat" tudta nélkül

Meglepődnél, mennyi mindent tárol el rólad a facebook

2019. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kétlépcsős azonosítás ott is van tehát "csak úgy" nem lehet megszerezni.
2019. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%

"egy facebook fiók ellopásához nem kell 10 perc"


Taníts mester!

Viccesek az bemerek, valamiért szeretnek mindig rettegni valamitől.

Az hogy néhányan bäsznak elolvasni az ÁSZF-et mielőtt minden szart felraknak a telefonjukra, az nem a cég hibája.

Pont az olyan okosok mint a 25%-os aki habzó szájjal neki áll ostobázni, de 444-es cikk tartalmát már agyilag nem tudja felfogni.

Messengeres beszélgetéseket elemzett egy gép, amibe a felhasználók beleegyeztek. Akkor miről beszélünk?

Miért kell kiforgatni az adott tény tartalmát, és egyből gyártani az összeesküvéseket?

De tényleg, miért jó ha mindenbe többet képzelnek bele az emberek, csak azért hogy retteghessenek egy kicsit?

Senki soha nem bizonyította még be hogy létezik ilyen, mint írtam ha egyszer kiderülne akkor azt garantáltan pár órán belül az egész világ tudná. Mint ahogy nem egyszer volt már rá példa, hogy néhány alkalmazás és szoftver kémkedett a felhasználók után. Általában az indulásuktól számított 1 héten belül ki is derült az igazság.

A fészbúk meg nem 1-2 hete működik tudomásom szerint. Ráadásul a világ legnagyobb vállalata, biztos akad néhány vállalkozó szellemű zseni aki 0-24 azon szorgoskodik hogy valami rést találjon, hogy bemocskolhassa elsőként a céget.


Plusz amit a 10-es írt, hogy igencsak megcsappanna az adatforgalom ha ilyen kémkedés futna a háttérben.

Vagy tegyük fel az összes szolgáltató is az illuminátus fészbúk kezében van már, és titokban ingyé' adja a gigabyte-okat, akkor az akku merülne le fél nap alatt készenléti módban.

De továbbmehetünk, mi van ha a telefon akkuk valójában 10x olyan kapacitással bírnak mint ami rá van írva, mert a fészbúk már a telefon gyártókat is megvette, csak hogy futtatni tudja a globális lehallgató alkalmazásukat, trágyázó gép reklámokért.

Folytassam még?

2019. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

Buta vagy utolsó, leírtam hogy nem hanganyagot küld hanem mérhetetlenül pici szöveges fájlokat.

Az index cikl pedig pontosan arról szól, amit írtam.

A 444-es cikk az más.


Igen ostoba vagy és feltétel nélkül megbízol az fb-ben. Te csak egy termék vagy, aminek el lehet adni az adatait a reklámcégeknek.


Még soha nem bukott az fb az adatkezelés miatt ugye?


[link]


Itt van több cikk is olvasgass.

2019. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Én évek óta 1 db reklámot se láttam fészbúkon. Hogy lehet, hogy más nem tudja kikapcsolni őket?

Vagy az is számít, hogy én csak böngészővel járok fel facebookra?

2019. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kétlépcsős azonosítás facebookon olyan mintha nem is lenne, sőt még meg is könnyíti a dolgot, ha a telefonszám is hozzá van adva


A legegyszerűbb ha az áldozat telefonjához 5 percre fizikailag hozzá tudsz férni (pl kimegy mosdóba akármi)

Megnyitod a facet, ugye alapból be van lépve.

A telón simán lekéred a számát, majd ezt hozzáadva kérsz rá egy jelszóemlékeztetőt, majd csinálsz egy új jelszót.

Az esetleges kétlépcsős azonosítást kitörlöd.

A kapott SMS és email értesítőt kitörlöd.

Ő belépve marad, te pedig tudod az új jelszavát.


Később akár otthon, létrehozol egy kamu e-mailt.

Belépsz a facebookjába az általad kreált jelszóval

Kitörlöd a régi e-mailt, hozzá adod az újat, amit csináltál.

Az új emailre pedig már nyugodtan le tudod kérni az archívumot, ahol gyakorlatilag az összes olyan dolog fent van, amit a telefonján valaha eltárolt:


Nevek, címek, képek, híváslista, minden, az üzenetekkel egyetemben.


Bizonyíték kell? Van az is, személyesen szivesen megmutatom bárkinek!

2019. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Buta vagy utolsó,"


Te meg üldözési mániás és összeesküvés hívő.

2019. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

Jaa igen, erre még reagálni akartam (10. válaszoló vagyok):

"pici fájlokat küld"

Netán a protokollt is ismered? Nem igazán lehet pici fájlokat küldeni, vagy az a hangminőség rovására menne, valamint elég gyorsan és jól merítené az akkut is...

2019. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%

#19:


Úgy nem lehet megoldani, hogy egy telefonon futó szövegfelismerő átírja a beszédedet szavakká és a szervernek már csak a szavakat (témaköröket) küldi el? Egy-egy ilyen szó néhány bájt, kizárt dolog, hogy észrevedd az adatforgalmadon. Ekkor már meg is van nekik, hogy milyen hirdetéseket kell tolni az arcodba.

2019. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!