Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan hogy egy okostel...

Létezik olyan hogy egy okostelefon kijelzője magától megreped?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön történt hogy letettem az éjjeli szekrényre a telefonom és mire visszamentem, egy hajszál ál vastagab repedés volt a képrenyőjén. Tegnap megint érintetlenül hagytam az asztalon és abból a csíkból keletkezett mégegy rövidebb aztán ma abból a rövidebb csíkból lett még kettő repedés. Ne nagy telefonmárkára gondoljátok egy Ulefone S7 telóról van szó. Elküldtük a garanciális szervíznek vagy minek az infókat, de félek hogy az lesz hogy én törtem össze a telefont és nem javítják meg. Mitől lehet ez?

2019. okt. 22. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Fülbemászó játszik a telefonoddal amíg alszik.
2019. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
simán lehetséges. De inkább a hátlapra jellemző (ha üveg) az ilyen önrepedés. Sajna jól látod a dolgot, azt fogják mondani,hogy te törted be :( leesett vagy ilyesmi. És még egy bevizsgálási díjjal is lehet lehúznak. Gyártási hiba (feszültség van az üvegbe és idővel elpattintja), hőmérséklet ingadozás ,repedés alatt van pl. a proci ami felmelegíti ,de a kijelző többi része meg hideg (akár hideg szoba,kintről hirtelen behozott készülék,stb). Eleve az üveg kijelző hőkezelt ami ridegebbé is teszi kicsit. De tök mindegy,nem valószínű,hogy ingyen cserélnék.
2019. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
42%

Létezik.

Sokszor az az oka, hoygy az akku meghízik (felpúposodik) és elkezd nem elférni az eredetileg rendelkezésére kialakított térben és feszítő erőt gyakorol a hátlapra és a készülék belső részeire beleértve a kijelzőt.

2019. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, előttem jól leírták, főleg az akksi szokott ilyet okozni, ami bár nem észrevehető, mert sokszor csak terhelésre púposodik, aztán visszaállhat mikor ez megszűnik, lerakod a telefont és észre sem veszed, felkapod és törés van rajta.

Szervizben ki fog derülni mi okozza remélhetőleg.

De amúgy ez a hőingadozás, amit előttem írt egy hozzászóló is igaz lehet.

2019. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez még az a fajta teló aminek leszedhető a hátlapja, de az aksi nincs púposodva ,teljesen oké. Mikor meglett a teló azt vettem észre,mint ha kicsit domborodna ki a kijelző, túl feszes lenne,de nem foglalkoztam vele. Lehet hogy túl feszes volt benne a kijelző és azért pattant meg. Hétfőn viszik szal hamarosan kiderül h mi lesz. Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 26. 17:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Az történt amire számítottam, nem javították ki, ráadásul olyan hibákat írtak még a telefonhoz (románul) amik nincsenek, pl "ütött sarok" vagy "karcos keret". ennyit az Emagról :/
2019. nov. 8. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az èn Wink World-öm is így járt csak annyi különbsègfel hogy èn zsebbe tettem majd mikor kivettem kèsőbb teljesen elvolt repedve a kijelző keresztben ahol nem is èrzèkelt utána. A pláne hogy èn is az emagon vettem már egy pár ève.
2019. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szűk zsebbe tetted, vagy túltöltötted és felpüffedt az aksi(Bizony ez utóbbi eset ismerős nekem, ismimnek az iphone xs max-ja is ezért repedt be, ment is 2 napmúlva üvegcserére. Am vadiúj a telcsije, mégis, és a minősége se utolsó, ennyi pénzért amiért ő vette, kaki nem lehet... ).
2019. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:
100%

" ennyi pénzért amiért ő vette, kaki nem lehet..."


A magas ár nem garantálja a jó minőséget, csak lehetővé teszi.

2019. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!