Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen márkájú telefont...

Benczra kérdése:

Milyen márkájú telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Melyik márkák érik meg? Samsung? Nokia? Apple? Huawei? Xiaomi? OnePlus? Vagy más márkák?

2019. okt. 25. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én már 4 és fél éve használok egy Huawei Ascend P7-et, még pár hét, és lecserélem. De csak azért, mert már nagyon elavult, egyébként a mai napig zökkenőmentesen működik, és sosem volt szervizben, mindössze annyi, hogy fél éve visszafogottabban jeleníti meg a tartalmakat, és a menüben spontán magától témát vált állandóan, de amúgy stabil a szoftver! Tehát tapasztalatból egy Huawei-vel bátran lehet hosszú évekre tervezni, illetve annak almárkájaként GONDOLOM egy Honor-ral is!

Viszont márkától független vagyok, lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül nálam a márka a legutolsó szempont, és most majd egy Samsung Galaxy A70-et készülök venni. Bár nem a legcsúcsabb hardver van benne, de szinte bármihez kellően erős, kamerája is egész jó, tárhely + bővíthetőség, akksi, és sok funkciója van, ehhez képest függetlenül webshopból 100-120 ezer Ft között még ár-érték arányban is brutális, nálam mindenképp nyerő, csak ajánlani tudom!

Persze attól is függ, hogy mik Neked a fontos szempontok, és hogy mennyi pénzed van rá!

2019. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy az itt leírt dolgok milyen droidra vonatkoznak, de nekem a következő tapasztalatom van.

Xiaomi már több, mint 5 éve. mi3 mi5X most pedig mi mix 2s.

Reklámot sosem látok. Legfeljebb a játékokkal vagy a weblapoknál. Ilyet iOSen is láttam.

A frissítések szépen lefutnak a háttérben. Nálam most manuális frissítésre van állítva. Egyébként sem kiabál, hogy frissítsek.


iOSt már régen használtam, az számomra túl korlátolt rendszer volt. Az újakról nem tudok nyilatkozni.

Viszont az biztos, hogy nem adnék és hasonló tudású telefonért 3x-4x annyit, mint amennyiért ezt vettem most.

Semmi olyan plusz nincs az iPhoneban ami magyarázná a 3-4x-es árat.

Volt már több teardown cikk is, hogy maga a hardver kb tizede az iPhone árának.

Az alma logót kell megfizetni. Mert még a fejlesztés és a marketing sem tesz ki ennyit. Egyszerűen horribilis a haszonkulcs az apple termékeken. Volt macem is sőt még más is működik. Viszont amikor azt vettem egy hasonló tudású dell vagy ibm gép kb ugyanannyi volt. Most egy Mac 2.5-3x annyi.

2019. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Viccen kívül, ha nem értesz az okostelefonokhoz, és az ár nem számít, akkor iPhone-t vegyél.
2019. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!