Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi Mix 3 egy éves, de...

Xiaomi Mi Mix 3 egy éves, de még mindig megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Balszerencsés esetnek köszönhetően telefoncserére szorulok, ezért ,,Karácsonyra" szeretném magam meglepni egy újjal.


Xiaomi Mi Mix 3 6GB/128GB. Most le is van akciózva magánál a Xiaomi-nál.


Már egy éves kiadású telefon lesz lassan, és azt szeretném kérdezni, hogy még megéri az árát ez a telefon, ami még kezdetben 160-80 ezer volt?


Ha nem, mit ajánlatok? Volt eddig Sony-val, Apple-el tapasztalatom, de nekem a Xiaomi hozta el a megváltást, ezért utódjául szintén azokat nézegetem.


Köszi előre is a választ, ha valaki veszi a fáradságot! :D



2019. nov. 3. 10:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Kamera kevésbé érdekel, van egy fsza DSLR fényképezőgépem.
2019. nov. 3. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem megéri, nagyon erős telefon. Nekem egyedül a hatalmas tepsi mérete miatt nem volt jó, mert szeretem a zsebemben hordani a telefonom, ez meg már nem férne be. :D
2019. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Inkább Mi 9T Pro vagy Oneplus 7
2019. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is 9t pro-t ajánlanék, árban talán 10 ezerrel több. Azért ezt, mert ugyan akkor a kijelző, újabb hardver, és jóval nagyobb akkumulátor. Azon kívül drasztikusan nem tér el a két telefon. Mekkora is ez az akció?
2019. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22 ezerrel olcsóbb most.
2019. nov. 3. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Az üzemideje a legnagyobb hátránya, egyébként egy jó, relatíve egyedi mobil volna. Én nem venném még ha fele áron volna sem az üzemidő miatt.
2019. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért kell lepontozni azokat, akik más véleményen vannak? :D
2019. nov. 3. 16:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Akkor még nézelődök kicsit.
2019. nov. 3. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol akciós most?
2019. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!