Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 10+ vagy S10e? Mennyit...

Note 10+ vagy S10e? Mennyit számít, hogy 5,8 vagy 6,8? 6,8 az nehéz kézben tartani?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A 6,8 már majdnem egy tablet. Ha nem kicsi kezed van, akkor elfér benne az S10+. Egyébként meg a két telefon között nem csak a képernyő a különbség, és többet is mondják azt, hogy az idei S szériában az S10e éri meg a legjobban.
2019. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
A 6,8" óriási, míg az 5,8" "kompaktnak" mondható a mai mobilpiacon.
2019. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A note sorozat már megjelenéskor is hatalmas volt. (A legelső note az 5.3-as kijelzővel igen hatalmasnak tűnt anno)


A note sorozatban benne van az S Pen ami miatt csinálják ilyen nagyra a kijelzőt. Hogy jobban ki tudják az emberek használni. Egyébként e kettő közül én Note 10+-ot választanám.

2019. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy ha van pénzed rá, akkor note, ha nincs akkor s10e.

Nekem a50-em van, az 6,4", előtte 5"-os telefonom volt, annyi, hogy megszokást igényel, hogy hatalmas a kijelző, de kb. 2 hét után már nem is éreztem nagynak (mondjuk kicsinek sem). Ha kisebb a kezed, akkor főleg azért egy kézzel használni kicsit fura, de meg lehet tartani. Viszont (főleg mert nem olcsó telefonokról beszélünk) tokot azonnal vegyél rá, lehetőleg valami erősebbet, mert ha egy kézzel használod és nem figyelsz, azért ki tudnak csusszanni ezek a téglák.

2019. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!