Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3:35 mp-ig tudom most tartani...

3:35 mp-ig tudom most tartani a plank-et. Lány vagyok. Mennyi az, ami már húdejónak számít? És futásban átlagidőnek?

Figyelt kérdés

Van egy crossfit-es ismerősöm, ő nagyon örült a fejének, amikor elérte az 5 percet.

Az önmagához képest jó, vagy úgy egyébként is?

És futásban átlagidőnek?

Egy csomó ismerősöm posztol olyan átlagidőket, hogy 7:12/km

Hát nem tudom, ezt büszkén posztolják... de most boldog, boldogtalan fut, lehet hogy ez kocogó tempó.:D Én a Margit-szigetet kb. 25 perc alatt futom le kényelmes tempóban.


Írnátok valami viszonyítási alapot, hogy milyen időre gyúrjak?:)


2015. jan. 19. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

5 perc planktól "jó" már :)

Viszont én 5perc/km alatt nagyon elszoktam kenődni, hogy "ez már megint egy szar futás volt", nálam ez a lélektani határ és én eléggé kezdő futó vagyok.

Azért egy hobbi-félmaratonista 4:20-as időkkel fut 21km-et és akkor közel sincs a legjobbakhoz.

De mindneki magához mérjen, az első futásom nekem is 7perc/km volt és 2km után nem bírtam tovább...

2015. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:):)


Akkor a 3:35-ös plank még elég gagyi.:D

2015. jan. 19. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
3:35 sem rossz és egy utcai ember aki nem foglakozik a testével, nem valószínű, hogy a felére képes lenne. De feltételeztem, hogy úgy kérdezed, mint aki rendszeresen eddz. Azért ne nézd le magad 3:35-ttel :)
2015. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

fél évet kihagytam sajnos... 1 hónapja kezdtem megint edzeni.

Ahhoz képest akkor végül is nem annyira rossz...

de akkor 5 perc az alsó határ. Addig nem szólok senkinek.:D:D:D:D (Mondjuk amúgy sem vagyok az a fb-ra kiírogatós...:P):)

Csak a Zóna edzésben 60 mp-ig tartják csak ki a köröket, és eddig az élt a fejemben, hogy az hú de jó... mindig 60-akat csináltam, gondolván, hogy na, itt a vége, ügyes vagyok.:D

Aztán ma kipróbáltam, hogy meddig tudom.:)

Ha célzottabban edzettem volna, és nem ragadok le 60-nál, akkor lehet, hogy már az 5 perc is meglenne...:)

Na jó, 4...:):)


Köszi a visszajelzéseket!:)

2015. jan. 19. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gagyi! csak a viszonyítás kedvéért, én kb 35 másodpercig tudom tartani a plankot. Na ez gagyi :-D
2015. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egy egész percemnek örültem eddig, mint majom a farkának...most inkább megyek és elbújok..
2015. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a plank számít jónak amikor tovább tudod tartani mint azelőtt tudtad. Fölösleges azt nézni, hogy mások kétszer annyi ideig csinálják. Az a lényeg, hogy addig tartsd ameddig bírod, és folyamatosan javítgasd az eredményedet.
2015. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekelt, mert eddig én is azt hittem, hogy a 60 mp az a húdejó.:D Aztán előjött a srác az 5 percével... és nem tudtam, hogy az ilyen húde kemény, vagy a 60 annyira béna...


De persze, nincs olyan, hogy béna onnantól, hogy csinálod.;):)

2015. jan. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!