Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2010 között okostelefonok...

2010 között okostelefonok miért nem voltak annyira elterjedtek mert nagyon drágák voltak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 10:24
1 2
 11/17 Morzsi007 ***** válasza:
44%
Igaz amit írtál, de nem terjedt el egyik sem a nokián kívül, itt a kérdező a tapitelefonokra gondol és ismerjük el az első használható tapi okostelefon az iphone volt. Sok rezisztív kijelzős okosnak mondott telefon került a piacra 2000-2010 között, de kegyetlen volt kezelni, lassan reagált az érintésre, katasztrófák voltak.
2019. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 qkker1 ***** válasza:
78%

"De a többi gyártónak is voltak okoskészülékei; pl. Nokia Communicator,"


Az első , amit a többi gyártó is elismert, okostelefon, az N70-es volt, aztán a Nokia ráült a Symbianra, nem fejlesztette és lemaradt. Lumiákkal próbálkoztak a winfossal, amikor az Android már mindent vitt, most újra van Nokia, és nem is rossz, csak kevesebbet reklámozzák, mint a Samsungot. /2110-es óta csak Nokiát használok/.

2019. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
#12 nekem volt Lumiam, imadtam, szerintem siman versenybe szallhatott volna az androiddal es az ios-szel ha rendesen fejlesztettek volna az appokat
2019. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 maoriérzések ***** válasza:
80%
Most kapaszkodj: ie. 2010 k ö r ü l még buta telefon sem volt,csak hülyék.Mint manapság.
2019. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
#7-es vagyok. Érdekes, hogy fordítva lettek pontozva! :/ A #10-es elkezdte a litániát a kísérleti telefonokról, hogyan fejlesztették az okostelefonokat, míg a #11-es pont a kérdés lényegére tapintott rá: ELTERJEDVE, vagyis hétköznapi emberek számára is széleskörűen elérhető bolti forgalmazásban!
2019. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Alex Fly ***** válasza:
22%

@15: nem kísérletib hanem bárki által megvásárolható készülékek voltak.

Egyszerűen akkoriban nem volt rá ekkora igény; emellett az infrastruktúra sem volt a mai szinten -kíváncsi lennék, mennyire lennének elterjedve a mai készülékek, ha 9600 baudos percdíjas interneten kellene letölteni a Playboltból a PUBG-ot...

2019. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Morzsi007 ***** válasza:
#7 Így igaz, köszi. :-)
2019. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!