Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki letiltotta a számom,...

Ha valaki letiltotta a számom, rejtett számról sem hívhatom fel?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
10.! Az 1. és 3. válaszodra reagálva: miért gondolod, hogy a hiba abban van, aki hivogatja őt? Mi van, hogy az illető tartozik a másiknak, aki jogosan akarja ezt tőle számon kérni, de a másik ezt nem akarja, és letiltja? Azért nem csak egy oldala van a dolognak!
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

# 11

Csak én azért sem tartom intelligensnek az ilyen és hasonló kérdéseket, mert ha én kérdeznék, legalább odalöknék valami indoklást. Ne higgye senki, hogy hátsó szándékom van. (Jó, rengeteg rosszindulatú ember van, aki meg nem hinné el, de legalább megpróbáltam.)

Ha még erre is lusta, az pedig gyanút keltő, nekem nem szimpatikus, ez ilyen dolog.

2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!