Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiomi note 8 pro jobb a...

A Xiomi note 8 pro jobb a Huawei p20pro nàl? Érveket és véleményeket szeretnék megtudni róluk.

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Xiaomi olcsóbb. Kicsit lassabb a processzora, mint a P20 Pro-nak.

Xiaomi bővíthető memóriakártyával.

A P20 Pro kényelmesebb, mert csak 6,1 col, a Xiaomi meg 6,53.

P20 Prónak szebb a panelje, mivel AMOLED a Xiaomi IPS paneljával szemben.

A Xiaomi nyeri a kamera MPx harcát. (Ettől még nem 100%, hogy jobb képeket is csinál, mint a P20 Pro.)

Xiaomin van jack dugó.

Xiaomi akksija 4500mAh Li-Pol, P20 Próé meg 4000mAh Li-Ion. (Üzemidejük szerintem egyforma ettől függetlenül.

A P20 Pro nem olyan magas, sem széles, sem vastag, sem "nehéz" mint a Xiaomi. (Súlyban 19g eltérés van közöttük.)

A Xiaomi nem rendelkezik IP68 minősítéssel, a Huawei igen.


Technikailag ennyi.

2019. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh ez igazán részletes vàlasz volt. Akkor plusz mínusz nincs sok eltérés a két telefonon között? És ilyen létezik, hogy vizhűtéssel rendelkezik a Xiomi?
2019. nov. 6. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehol nem találtam ilyet, hogy vízhűtéssel rendelkezne a Xiaomi. Pedig azt be szokták jelenteni.

Árukeresőn a vélemények résznél írta egy vásárló, hogy a "folyadékhűtés ellenére 2,5-3 óra intenzív játék után érezhetően melegedik". Sehol nem találtam erre vonatkozó információt ezen az egy hozzászóláson kívül.


Én mondjuk tuti Huawei-t vennék. Nekem jobban tetszik.


Persze mivel a Xiaomi kb 50.000 Ft-tal olcsóbb, így jobban megéri.

2019. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül is csak érdekelt, hogy jobb készülék a p20 pro tól mert az imént szaroztàk le az enyémet. És kíváncsi voltam valóban jobb e. De végül is le se sz**m màr :D
2019. nov. 6. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, én az ilyen ismerősökkel tuti megszakítanám a kapcsolatot egy életre. :DD


De a választ megkaptad. :)

2019. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!